Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül laiklik Halit Mermer çorlu Yalova Altınova

Can Ateş kızını nüfusuna kaydettirmek istiyor!

Geçtiğimiz gün dünyaya gelen kızı hakkında açıklama yapan Can Ateş kızını nüfusuna kaydettirmek istediğini söyledi. Meryem Üzerli doğum yaptığında tiwetter hesabından kızının fotoğrafını paylaşıp Lara Üzerli diye not düşmüştü. Ancak Can Ateş ise kızını kendi nüfusuna kaydettirip Lara Ateş yaptırmak istiyor.

Can Ateş kızını nüfusuna kaydettirmek istiyor!
Evlilik dışı ilişkilerinden hamile kalan Meryem Üzerli Can Ateş ile ayrılmasına rağmen bebeğini dünyaya getirmek istemiş geçtiğmiz gün de doğum yaparak bebeğini kucağına aldı. Ancak hamileliği boyunca hiç bir zaman yanında olmayan Can Ateş doğumda da Meryem Üzerli'nin yanında olmamış. Can Ateş kızının doğmasının ardından bir açıklama yaparak kızını kendi nüfusuna geçirmeye istediğini söyledi.
Hamileliği boyunca hatta doğumda bile yanında olmayan Can Ateş'in bu isteği karşısında bakalım Meryem Üzerli ne cevap verecek. Çünkü Meryem Üzerli kızının ilk fotoğrafını hayranları ile paylaşmış ve altına Lara Üzerli diye not düşmüştü.
Meryem Uzerli evvelki gün kızı Lara'yı dünyaya getirdi. Olaylı bir şekilde ayrıldığı ve hamileliği sürecince Uzerli ile görüşmeyen, doğuma da gitmeyen Can Ateş, Lara'nın dünyaya gelmesinin peşinden yazılı bir açıklayıcı bilgi verdi.
Özel hayatımla alakalı konuşmama kararım olmasına rağmen, çocuğumun dünyaya gelmesinden akabinde bu mevzuda gelen bir çok fazla soruya cevap vermek ve yaşananlara yeni doğmuş bir bebeği de dahil etmemek için, sizleri bilgilendirme icabı duydum…
Öncelikle şunu söylemeliyim; elbette kızıma daha değişik bir şekilde hoş geldin diyebilseydim daha sevinçli olurdum… Şayet dünyaya gelecek bebekle alakalı bütün yapıcı yaklaşımlarıma karşın bu gerçekleşemedi… Bugüne kadar; hiçbir konu dünyaya gelecek bebeğin sağlığından, mutluluğundan daha mühim olamaz, olmamalı düşüncesiyle hareket ettim. İki kişi arasında yaşanmış bir ilişkinin -herkesin kendine göre haklı sebepleri ve kırgınlıkları olsa da- iki kişi arasında özel kalması gerektiğine inandığım gibi, çocuklarıma ve kendime olan saygımdan binaen suskun kalmayı tercih ettim. Aynı şekilde bir anne adayının psikolojisini düşünerek sustum, şimdi de kızımın mutluluğu ve sağlığı için susmaya devam edeceğim.
Bence iyi bir baba olmak iyi bir sevgili olmaktan, iyi bir eş olmaktan çok fazla daha öte bir şey… Meryem ile ayrılmış olsak da, şimdi artık tek amacım çocuğumu nüfusuma kaydettirmek, bütün hayatım boyunca maddi, manevi olarak sevgi ve itina içinde çocuğumun beraberinde olmaktır.
Bana bu zamana kadar yöneltilen şahsımla alakalı gerçeği yansıtmayan birden fazla itham ve önyargıya rağmen, bu mevzuda konuşmama kararlılığımı sürdüreceğim. Hala zamanın hepimize doğruyu göstereceğini ve herkese iyi geleceğini düşünüyorum.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
aysima buğdaylı 5 yıl önce

bu nasıl bir baba dpgum süresice annenin yanında olmamış!!yazık ben çocuğa acıyorum.daha dogmadan basladı çilesi :(

banner187

banner196