Öne Çıkanlar İstanbul güreş görüldü açlık trafik kazası

Can Ateş baba olduğunu hatırladı!

Meryem Uzerli ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen playboy Can Ateş sonunda eski sevgilisi Meryem Uzerli'nin yakın zamanda doğuracağı kızı için ilk açıklama yaptı. 'Kızımın sorumluluklarını yerine getireceğim' ifadesi Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli için ne anlama geliyor? Uzerli bu sözlere ne cevap verecek?

Can Ateş baba olduğunu hatırladı!
Can Ateş ilk kez meryem UZerli'den doğacak kızı için açıklama yaptı. Ünlü playboy Uzerli'nin yanında olacak mi? Ateş ile Uzerli kızları için yeniden başlarlar mı?

Tükenmişlik sendromu ile Diziden hızlı bir şekilde ayrılan sonrasında Berlin’e dönen ve ardından hamile olduğunu öğrendiğimiz Uzerli, şimdilerde hem doğum heyecanı hem de Can Ateş’in yanında bulunmak istiyorum ifaselerini gözden geçiriyor. Eski sevgili, Can Ateş kendisine sorulan sorulara nihayet ilk kez cevap verdi ve maddi manevi kızımın yanında bulunucam ifadesini kullandı.

Muhteşem Yüzyıl dizisinin eski Hüremi olan Meryez Uzerli geçen sene Mayıs ayında diziyi bırakıp doğup büyüdüğü yer olan Berline gitmişti. Yaklaşık 1.5 yıllık aşkı Can Ateş’den de ayrılmıştı. Can Ateşte halime olan sevgilisi Meryem Uzerliye Bebeğini istemiyorum şeklinde açıklamalarda bulunmuştu.

Meryem Uzerli kızı hemen hemen bir hata sonra doğaması bekleniliyor.Bu konuda hiç konuşmayan Can Ateş ’Kızınıza sahip çıkacak mısınız?’ sorusuna ilk kez cevap verdi.

Can Ateş şu açıklamalarda bulundu: ’Sadece bebeği nüfusuma kaydettirmem konusunda değil, aynı zamanda tüm yaşamı boyunca maddi-manevi yanında olacağım. Olamadığım zamanlarda babalık görevlerimi büyük bir özen ve sevgi ile yerie getireceğim. Kızımı asla yalnız bırakmam. Annesiyle ayrılmış olsak da o benim evladım’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196