Öne Çıkanlar yapar 1 Ağır Yaralı sağlık haberleri su kayağı LANDCOM

Çaldırdı-Soyuldu-Mutsuz!! Büyük Skandal Demet Akalın Soyuldu...

Şarkıcı Demet Akalın'a büyük şok!!! Büyük skandal şarkıcı Demet Akalın soyuldu. Evli-mutlu-çocuklu diye her yerde haykıran şarkıcı Demet Akalın bugünlerde çaldırdı-soyundu-mutsuz diye haykırıyor. Şarkıcı Demet Akalın'ın evine giren hırsızlar ünlü şarkıcının tüm parasını çaldı. Evine giren hırsızlara çok sinirlenen Akalın; kendisini soyan hırsızların Marmaris'te bir işletme açtıklarını ve kendisini de konser vermeye çağırdıklarını iddia etti. Çaldırdı-soyuldu-mutsuz diye haykıran Demet Akalın, kendi twitter hesabından hırsızlara veryansın etti.

Çaldırdı-Soyuldu-Mutsuz!! Büyük Skandal Demet Akalın Soyuldu...

 Her yerde evli-mutlu-çocuklu diye haykıran Demet Akalın, son günlerde çaldırdı-soyuldu-mutsuz diye haykırıyor. Evine hırsız giren ve tüm parasını çalan hırsızlara kendi twitter hesabından veryansın eden şarkıcı Demet Akalın, parasını çalan hırsızların Marmaris'te bir işletme açtıklarını ve kendisini de konser vermeye çağırdıklarını iddia etti.

Popçu Demet Akalın evine giren hırsızlara sinirlendi. Akalın, hırsızların, Marmaris'te bir işletme açtıklarını ve kendisini de konser vermek için iş teklifinde bulunduklarını iddia etti.

Ünlü şarkıcı, Twitter hesabından evine giren hırsızlara ateş püskürdü, ünlü sanatçı şu paylaşımlarda bulundu: "Evimden çaldıkları parayla Marmaris'te beach açan uyanıklar rol değiştirip beni konsere çağırıyorlar! Allah belanızı versin bu mübarek günde!.. Kan irin olsun her damlanız benim alın terimi çaldığınız için, sürüm sürüm sürünün, öbür dünyada yatacak yeriniz yok! böyle adaletin de te içine!"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196