Öne Çıkanlar bursa Bursaspor Olympiakos çanakkale Futbol

Burak Yılmaz'ın karizması yerlerde..

Yeşil sahaların yıldızı Galatasaray'lı başarılı golcü futbolcu Burak Yılmaz eşiyle yemek yemeye gittiği mekanda karizmasını yerle bir etti. Eşiyle bir mekandan çıkan Burak Yılmaz'ın pantolonunun yaş olması gözlerden kaçmadı. Mekan'da yaş bir sandalyeye oturan Burak Yılmaz karizması çizdirirken bir haylide sinirli gözüküyordu.

Burak Yılmaz'ın karizması yerlerde..
Burak Yılmaz karizmasını öyle böyle çizdirmedi. Yeşil sahalardaki performansı kadar özel hayatı ve giyim tarzıyla da sürekli gündem olan Burak Yılmaz, önceki akşam Etiler'deki bir mekandaydı. Galatasaraylı yıldız, kısa bir süre önce dünya evine girdiği İstem Atilla ile mekanda oturduğu sandalyenin azizliğine uğradı. Yeşil sahaların yıldızı Galatasaray'lı başarılı golcü futbolcu Burak Yılmaz eşiyle yemek yemeye gittiği mekanda karizmasını yerle bir etti. Eşiyle bir mekandan çıkan Burak Yılmaz'ın pantolonunun yaş olması gözlerden kaçmadı. Mekan'da yaş bir sandalyeye oturan Burak Yılmaz karizması çizdirirken bir haylide sinirli gözüküyordu.
Gazetecilere tek kelime etmeyen Burak Yılmaz, mekan çıkışı hızla VIP minibüsüne yöneldi. Yıldız futbolcu, tam minibüse binerken pantolonunun arkasındaki ıslaklık dikkat çekti. Burak Yılmaz'ın bu halini görenler; "Karizması çizildi" yorumu yaptı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196