Öne Çıkanlar Futbol ERV Nene Hatun kadıköy Bilecik Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Bülent Ersoy numaradan mı bayıldı? Sunucuya açtı ağzını...

Show Tv ekranlarında yayınlanan Diva lakaplı Bülent Ersoy'a bayıldığı yayın sorulunca sinirler gerildi. 'Yalandan mı bayıldınız?' sorusuna Diva'nın cevabı çok sert oldu. Hatta sunucuyu bile azarlayan Ersoy daha sonra yayını terk etmek istedi.

Bülent Ersoy numaradan mı bayıldı? Sunucuya açtı ağzını...
Bülent Ersoy katıldığı bir programda kendisine 'numaradan mı bayıldınız?' sorusuna sert bir cevap verdi.

Canlı yayında bayılmasının gerçek olmadığı yönündeki haberlere cevap veren Bülent Ersoy; 'Programda bayılmamın oyun olduğunu kim söylüyor?' diye soran Bülent Ersoy, 'Ben bu olayı malzeme olarak kullanmadım. Reklamlar girince tansiyonum ölçüldü. Tansiyonumu da mı yalandan çıkardım. Tansiyonum 16'ya çıktı, bunu herkes biliyor' sözleriyle açıklama yaptı.


'Ben tektaşım, bana hiçbirşey olmaz!'
Ersoy bu sözlerinin ardından açıklamalarına; 'Ben tek taşım! Alternatifim yok benim. Popstar zamanında şöhretli gözüken kişilerin müzik bilgisi olmadığı ortaya çıktı. Bende bu gırtlak, bu ses olduğu sürece bana hiç birşey olmaz!' sözleriyle devam edince Mert Öğün de Popstar jürisinden kimi kastettiğini sordu. Fakat kendisine kişi ismi sorulmasına çok sinirlenen Diva, Mert Öğün'ü canlı yayında azarlamaya başladı.


Mert Öğün'ü canlı yayında azarladı
Mert Öğün'ün kendisine sorduğu soruya; 'Siz bana şimdi magazincilik yapmayın.Ben bu işi yapıyorken siz daha doğmamıştınız beyefendi.Sen bana böyle sorular sorup da verdiğim cevaba takla attıramazsın! Ben size cevap vermem. Siz önyargılı bir kişisiniz. Size hiç cevap vermem, kaale de almam. Sayın moderatör ile konuşuyorum' şeklinde çıkışta bulundu. Bu sözler üzerine soru sormak için ısrar eden Mert Öğün ise; ' Siz cevap vermeyebilirsiniz efendim. Burada sunucu olarak bulunuyorum. Ben soru sormak zorundayım.' diyince Bülent Ersoy da cevap vermeme ısrarını sürdürdü.


Bol kahkahalı anlar
Yayından ayrılmak istediği sırada program moderatörü Esin Övet'in ' Bülent Hanım gitmeyin. Sizin sesinizi gerçekten özlemişiz.' demesi ile yumuşayan Diva, Mert Öğün'ün Esin Övet aracılığıyla kendisine soru sormaya ısrar etmesi üzerine kendisini gülmekten alamadı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196