Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Bu Tarz Benim'de ilk kez juri oybirliğiyle gitsin dedi! O yarışmacı..

Bu tarz benimde 29 kasım final gecesinde eleme heycanı yaşandı. hafta için en az paunı alan yarışmacılar Özlem Özden, Ayşegül Doğan, Ezgi Baylar ve Gizem Güler elenek isimler arasındaydı. Peki final gecesinde hangi yarışmacı kaç puan aldı? Bu Tarz Benim 29 kasım eleme gecesinde yarışamya kim veda etti? Ayrıntılar haberimizde...

Bu Tarz Benim'de ilk kez juri oybirliğiyle gitsin dedi! O yarışmacı..

 Bu Tarz Benim yarışmasında 29 kasım Cumartesi gecesinde Ayşegül Doğan'ı kıyafeti yaktı. Üzerindeki pelerini yere atmasına sinirlenen Uğurkan Peres 3 puan verince Ayşegül şok üstüne şok yaşadı. Juri üyerlerinden Ayşegül'e çok düşük puanlar geldi.  Juri üyeri ilk kez oy birliği ile bir karar vererek Ayşegül Doğan yarışamaya veda eden isim oldu.

Geçen hafta Tuğce Ergişi elendi bu hafta ise elenecek isim olarak Ayşegül Melisa Doğan ve Gizem Güler seçildi. Giden isim jürinin tamamının oyuyla Ayşegül Melisa Doğan oldu.


Yarışma boyunca ismi ilk kez elenecekler arasına yazılan Ayşegül Melisa Doğan jüriden asıl darbeyi eleme anında yedi. Melisa bugüne kadar ağlamaması ile övünüyordu. Ancak jüriden yediği darbeler sonrasında eleneceğini anlayınca ilk kez ağladı.

AYŞEGÜL MELİSA DOĞAN ELENDİ

 Jüriden en düşük puanı alan isim Ayşegül Melise Doğan elenecek isimlerden ilki oldu. Yarışmacıların önerdiği isim ise Gizem Güler oldu.

Son kararı Bu Tarz Benim jürisi verdi. İvana Sert, Ayşegül Doğan'ın ismi elenmek üzere 'agresifliği' sebebiyle önerdiğini söyledi. Uğurkan Erez de 'Ayşegül' dedi. Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş'tan da "Ayşegül gitsin' kararı çıktı.

İLK KEZ JÜRİ OYBİRLİĞİYLE GİTSİN DEDİ

Ayşegül Melisa Doğan belki de ilk kez jürinin tamamının oyuyla elenen isim oldu. Konuk jüri üyesi Banu Alkan bile 'kıskançlıkla bakıyorsun' diyerek onun gitmesini istedi. Bugüne kadar hiç ağlamayan Ayşegül Doğan ise ilk kez eleneceğini anlayınca ağladı. Arkadaşlarıyla sarılıp vedalaşan Ayşegül Doğan'ı Özlem Özden'in bağrına basma girişimi de ilginçti.

29 Kasım eleme gecesinde konuk jüri Banu Alkan oldu. işte final gecesinde yer alan 6 yarışmacının performansları;

ÖZLEM ÖZDEN'İ YERE GÖĞE KOYAMADILAR

Bu Tarz Benim jürisi bugüne kadar yerden yere vurduğu Özlem Özden'i bu kez yere göğe koyamadı.
Özellikle İvana Sert, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu'nun yaptığı u dönüşü izleyenleri şaşkına çevirdi. Bir anda Özlem Özden'i 'karakter ve tarz' abidesi ilan eden jüri üyeleri, şimdiye kadarki eleştirileri göz önüne alınınca kendilerini yalanlamış oldular. Jüri üyelerinden sadece Uğurkan Erez objektif ve tutarlı yorumda bulunan isimdi.

Puanları :
Banu Alkan .........5 puan verdi
İvana Sert............5 puan verdi
Kemal Doğulu.......5 puan verdi
Nur Yerlitaş..........5 puan verdi
Uğurkan Erez........4 puan verdi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196