Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Bu Tarz Benim Melisa Doğan kimdir? Son Bölüm Puanları

Bu Tarz Benim'de elenen isim Melisa Doğan oldu peki Melisa Doğan kimdir? Verilen puanlar ve Özet görüntüler sizlerle.

Bu Tarz Benim Melisa Doğan kimdir? Son Bölüm Puanları
Bu Tarz Benim Melisa Doğan'ın elendiği gece ile izleyenleri şok etkisine soktu! Yarışmada elenmesi beklenen diğer isimler elenmediği için seyircilerde bir hayli tepkili oldu sosyal medyada. İşte sizler için özet görüntüler. Bu Tarz Benim'in bu haftaki eleme gecesinde elenen isim Ayşegül Melisa Doğan düşük puanları da maskesi sayesinde alırken elbisesi için 'düğüne gider gibi' giyinmişsin eleştirisi aldı.
Bu Tarz Benim'de elenen isim Melisa Doğan oldu peki Melisa Doğan kimdir? Verilen puanlar ve Özet görüntüler sizlerle.
Bu Tarz Benim eleme gecesinde Ayşegül Melisa Doğan şok üstüne şok yaşadı, jüri üyelerinden en kötü puanları Ayşegül Melisa Doğan elendi.

29 Kasım eleme gecesinde yarışmanın agresif isimlerinden Ayşegül Melisa Doğan darbe üstüne darbe yedi. Jüri ilk kez oy birliğiyle Ayşegül Melisa Doğan'ı eledi. Ayşegül Melisa Doğan için 'yapımcının akrabası' olduğu öne sürülmüş ve toplilli olduğu iddiaları gündeme gelmişti.

Ayşegül Melise Doğan ilk darbeyi Uğurkan Erez konuşmaya başlayınca aldı. Ünlü kareograf Ayşegül Doğan'ın yürürken sırtındaki pelerini çıkarıp atmasına çok kızdı ve 3 puan verdi.

İkinci darbeyi vuran da Nur Yerlitaş oldu. 'Altı şişhane' diyen Yerlitaş da 3 puan vererek Ayşegül Doğan'ın ipini çekti.

Ayşegül Doğan'a asıl şoku ise konuk jüri üyesi Banu Alkan yaşattı. En düşük puanı veren Banu Alkan, Ayşegül Doğan'ı dibe etti. Ayşegül Doğan diğer jüri üyelerinden de üst üste kötü puanlar alarak gecenin sonuncusu olarak elemeye kaldı.

Ayşegül Melisa Doğan bugüne kadar ilk kez elenmenin eşiğine gelmişti. Gizem Güler ile birlikte jürinin karşısına çıktığında da bunu belirtti.

Asıl darbeyi de jürinin tam kadro verdiği kararı duyunca yaşadı. Ayşegül Doğan 'ağlamaması' ile meşhurdu ama eleneceğini anlayınca ağlamaya başladı.
Bu Tarz Benim 29 Kasım elenen isim belli oldu! Ayşegül Melisa Doğan kimdir? Bu Tarz Benim jürisinden hafta içinde en az oyu alan Özlem Özden, Ayşegül Doğan, Ezgi Baylar ve Gizem Güler elenecek isimler olarak 29 Kasım final gecesinde ecel terleri döktü. Sevilen moda yarışmasında dün gece yaşanan eleme gecesi yine renkli sahneler yaşandı. Banu Alkan'ında konuk olduğu gecede Ayşegül Melissa Doğan elendi. Bu Tarz Benim eleme gecesinde yine heyecan yine tartışmalar devam edecek gibi görünüyor ama bunun yanında çoşku ve neşede eksik olmayacak gibi görünüyor.Bu Tarz Benim'in bu haftaki eleme gecesinde elenen isim Ayşegül Melisa Doğan düşük puanları da maskesi sayesinde alırken elbisesi için 'düğüne gider gibi' giyinmişsin eleştirisi aldı.
Puanları :
Banu Alkan .........2 puan verdi
İvana Sert............3 puan verdi
Kemal Doğulu.......4 puan verdi
Nur Yerlitaş..........3 puan verdi
Uğurkan Erez........3 puan verdi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196