Öne Çıkanlar 112 ambulans Eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Eğlence mekanları şehit ailesine destek Ford Otosan

Bu Tarz Benim kim elendi?

Yayınlandığı ilk günden bu yana fenomen olan yarışma programı Bu Tarz Benim'de eleme gecesi yine renkli görüntülere neden oldu. Bu Tarz Benim'de elenen isim kim oldu? Ayşegül kendisine verilen 2. hakkı değerlendiremedi mi?

Bu Tarz Benim kim elendi?

Yarışmacıları ile olay olan yarışma programı Bu Tarz Benim'in bu gece ki eleme gecesine konuk juri olarak Afrodit diye tanıdığımız Banu Alkan katıldı. Kimin eleneceği konusunda ise Aşegül'ün ismi ön plana çıkmaya başladı. Show Tv'de yayınlanan yarışma programında yarışmacıların tarzlarından çok birbirleri ile olan kavgaları ön plana çıkmaya başladı. Bu gece ki elenecek yarışmacının ise kim olduğu merakla bekleniyor.

 Yayınlandığı ilk günden itibaren fenomen olan Bu Tarz Benim’in izleyicileri büyüleyecek Eleme Gecesi bu akşam yine çok ses getirecek. Banu Alkan, şarkılarıyla programa renk katacak. Birbirinden ilginç gösteriler, özel defileler ve en güzel şarkıların yer alacağı bu renkli gecenin sonunda, Bu Tarz Benim’e bu hafta kim veda edecek?

Bu Tarz Benim'de bu akşam yayınlanacak bölümde maskeli balo konsepti var.Ayrıca yarışmanın süpriz jüri üyesi ise Afrodit lakaplı Banu Alkan..

Sosyal Medya'da dolaşan iddialara göre Bu Tarz Benim’in bu haftaki bölümünde en dikkat çeken yarışmacılardan olan Ayşegül Melisa Doğan elenecek. 

Kimi sosyal medya kullanıcılarına göre Ayşegül, doktor kontrolünde programa devam edemez raporu aldığı için elenecek. Kimi kullanıcılara göre ise, RTÜK’ün uyarılarından dolayı Ayşegül gönderilecek

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196