Öne Çıkanlar İstanbul açlık güreş görüldü trafik kazası

Bu hostesler dudak uçuklatır! Waaw şahane

Böyle hostesler ne görüldü ne duyuldu. İrlanda'da bir havayolu şirketi dünyanın en seksi ve en güzel hostesleri ile tanıtım reklamı çekti. Bu alışılmamış reklamı görenler dönüp bir daha baktılar.

Bu hostesler dudak uçuklatır! Waaw şahane
Böyle hostesler ne görüldü ne duyuldu. İrlanda'da bir havayolu şirketi dünyanın en seksi ve en güzel hostesleri ile tanıtım reklamı çekti. Bu alışılmamış reklamı görenler dönüp bir daha baktılar. Reklam filminde 30 yakın güzel mankeni bikinili oynatan hava yolu şirketinin müşterileri son günlerde daha da artacak gibi. Çünkü tanıtımda oynayan mankenlerin hepsi birbirinden güzel ve göz alıcı.


Bu Hostesleri görmek için bile uçağa binilir. Ryanair hava yolu grubu takvimi için hostesler poz verdi. Poz veren ve plaja inen güzel hostesler olunca yürekler hgopladı. güzel hostesler nefesleri kesti. Hosteslerin birbirinden güzel fotoğrafları.

Herkesin hostesler güzeldir gibi bir düşüncesi vardır. İşte o düşünce kanıtlandı. Hostesler çekim için plaja indi. Burada bikini giyen hosteslerin güzellikleri herkesi büyüledi. Hosteslerin bu seksi halleri herkesi şok etti.

Dünyanın en büyük havalimanlarından olan Ryanair’in takvimi için personeller objektiflerin karşısına geçtiler.Komşumuz olan Yunanistan'ın kenti Hanya plajlarında çekilen takvim için bikini giyen hostesler adeta nefes kesti.


İrlanda havayolu şirketinin 2014 yılı takvimi için hostes, yer hostesi ve kabin memurları poz verdi.Hostesler adeta mankenlere taş çıkardı.Hosteslerin yer aldığı o takvimlerde yolculara dağıtılmaya başlandı.Seksi hosteslerin yer aldığı bu şirketin takvim çekimlerinin seneye Ülkemizde Alanya veya Bodrum’da çekilebileceği iddia edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196