Öne Çıkanlar onarım Federasyon Başkanı Musa Aydın yalova Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup kıyafeti

Böyle hırsızlık görülmedi!

Hırsızlar bu sefer Altın Portakal'ın simgesi olan Venüs heykelini çalmaya çalıştılar! 22 Haziran'da 155'e gelen bir ihbar sonası ekiplerin mobeseleri kontrolü sırasında bu görüntülerle karşılaştılar

Böyle hırsızlık görülmedi!
Adamlar Venüs heykelini çalmaya niyet etmiş bir kere.  Hayır Venüs heykelini çalıp ne yapacaklar orasıda ayrı bir konu ama çalmaya kalkışmışlarSakıp Sabancı Bulvarı Atatürk Parkı girişinde bulunan Altın Portakal Film Festivali'nin simgesi olan Venüs heykelini çalmak için harekete geçen hırsızlar yakayı ele verdi. Olay 22 Haziran’da 155’e gelen ihbar doğrultusunda engellendi.Hırsızlar bu sefer Altın Portakal'ın simgesi olan Venüs heykelini çalmaya çalıştılar! 22 Haziran'da 155'e gelen bir ihbar sonası ekiplerin mobeseleri kontrolü sırasında bu görüntülerle karşılaştılar

Altın Portakal Film Festivali'nin simgesi olan Venüs heykelini, iki kişi tarafından çalındığını ihbarı Polis’i alarm’a geçirdi. İhbarın üzerine Kent Güvenlik Yönetim Sistemi mobese kamerası görüntülerini inceleyen polis ekipleri Antalyaspor Kavşağı'nda iki kişinin kucaklarındaki Venüs heykeliyle yürüdüğünü belirleyerek harekete geçti.

Zanlıların yerini tespit edien Bahçelievler Polis Merkezi Amirliği ekipleri 2 kişiyi Meltem Mahallesi'nde kucaklarındaki venüs heykeliyle yürürken yaka paça yakaladı.

Hırsızlar, çıkarıldıkları mahkemenin ardından "açıktan hırsızlık" suçlamasıyla tutuksuz yargılanmak üzere mahkemece serbest bırakıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196