Öne Çıkanlar İstanbul görüldü güreş trafik kazası açlık

Böyle 'dil' görülmedi. Ne ergenmişsiniz arkadaş!

Yaptığı skandallar ile hayranlarından bile tepki çeken Mley Cyrus'a Madonna el attı. Miley ile düet yaparak eleştirenlere ders verdiğini söyleyen Madonna aslında eleştirilerin odağı oldu. Beraber verdikleri konserde tam bir ergen gibi davranan ünlü Diva, Cyrus'a destek değil köstek oldu aslında..

Böyle 'dil' görülmedi. Ne ergenmişsiniz arkadaş!
Bir zamanlar eleştirilere maruz kalan Madonna, kendisiyle aynı kaderi paylaşan ünlülere elini uzatıyor. Daha önce bir çok sanatçıyı koruma altına alan Madonna bu kez de Miley Cyrus'u kanatları altına aldı. 

Gençlik döneminde yaptıklarıyla hedef haline gelen Madonna, aynı şeyleri yaşayan ünlü isimleri koruması altına alıyor. Genç sanatçı Miley Cyrus'ta tavırları ve seksi giyimiyle medyanın hedefi haline geldi ve eleştirilere maruz kaldı. Madonna Miley Cyrus'a tam destek verdi. Medyanın hedef aldığı Miley Cyrus'u Madonna kanatları altına aldı.

Aykırı kıyafetleri yüzünden eleştirilen Miley Cyrus'a Madonna'dan tam destek. Madonna, provokatif şovları ve seksi kıyafetleri ile eleştirilen Miley Cyrus'u kanatlarının altına aldı.

MİLEY CYRUS'A TAM DESTEK

Medyanın hedef aldığı ünlü isimlerin imdadına yetişen Madonna, bu kez de Miley Cyrus'a destek oldu. Madonna ile Miley Cyrus ortak bir müzik çalışması yapacak.

Madonna'da bir dönem çok fazla eleştiriliyordu. Hedef alınan ünlülere yardım etme isteği de burdan geliyor olmalı. Madonna kendisi gibi sert yorumlarla karşı karşıya kalan genç ve ünlü isimleri koruma altına alıyor.

DEPRESYONA GİREN ÜNLÜLERE MADONNA DESTEĞİ

Giyim tarzı ve şovlarıyla hedef haline getirilen Miley Cyrus hakkında konuşan Madonna, onun başarılı genç bir şarkıcı olduğunu söyledi. Madonna ile Miley Cyrus MTV için özel bir düet yapacak. Madonna'nın Don't Tell Me şarkısı ile Miley Cyrusın We CAn't Stop adlı şarkısı birleştirilip özel bir şekilde yorumlanacak.


Madonna ile Miley Cyrus'un beraber şarkı söyleyeceği duyulduğundan beri sosyal medya bu konuyu konuşuyor. Miley Cyrus, Madonna ile şarkı söyleyeceği için çok mutlu olduğunu, yıllardır hayranı olduğu bir isimle düet yapacağını belirtti.

Madonna, Miley Cyrus'a verdiği desteği Twitter'dan takipçileriyle paylaştı. Daha Önce intiharın eşine geldiği söylenen Britney Spears'a da yine Madonna destek olmuştu. Yine tavırlarıyla çok eleştiri alan Nicky Minaj ile de ortak projelerde yer almıştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196