Öne Çıkanlar hava tahmini trafik kazası Recep Akdağ Okmeydanı açlık

Bilge Öztürk dudak dudağa yakalandı!

Tarkan'ın eski sevgilisi Bilge Öztürk çok fena yakalandı. Özellikle Tarkan'dan ayrıldıktan sonra uzun süredir ortalarda görünmeyen Bilge Öztürk dün gece geç saatlerde sevgilisi Özgür Mumcu ile sokak ortasında öpüşürken kameralara yakalandı. Öpüştüklerinin fotoğrafının çekildiğini gören çift şaşkınlıktan ne yapacaklarını bilemediler.

Bilge Öztürk dudak dudağa yakalandı!

Ve magazin dünyasının Mega Star'ı  Tarkan'ın eski sevilisi Bilge Öztürk yeni sevgilisi Özgür Mumcu ile öpüşürken objektikflere yakalandı. Tarkan'dan son uzun süredir ortada görünmeyen Bilge Öztürk'ün bugünden sonra epeyce konuşulacağı en çok merak edilen konuların başında gelecek. 

Pop Müziğin Yıldızı Tarkan'ın eski sevgilisi Bilge Öztürk Asmalımescit'te kötü yakalandı. Bilge Öztürk Sıla'nın eski erkek arkadaşı merhum gazeteci Uğur Mumcu'nun oğlu Özgür Mumcu ile öpüştü. İkli dudak dudağa öpüşürken kameralar kayıttaidi.

 
İkili önceki akşam Asmalımescit’teki bir mekanın önünde, ayaküstü eğleniyordu. Öpüşmeye başladıkları an, fotoğraflarının çekildiğini anlayınca şoke oldular.
 
"KAÇ PARA LAZIM?"
Mumcu, elini cebine soktu ve meslektaşlarını aşağılayarak “Arkadaşlar bu fotoğrafları silmeniz için kaç para lazım? Lütfen silin, istediğiniz parayı size vereyim” dedi.
 
"İKİMİZİN DE SEVGİLİSİ VAR"

Gazetecilerden ‘hayır’ cevabı alan Mumcu’nun yardımına Bilge Öztürk yetişti. Öztürk, “Arkadaşlar lütfen fotoğrafları silin. İkimizin de sevgilisi var, ikimiz de mahvoluruz. İsterseniz size poz verelim ama bu fotoğrafları silin” teklifinde bulundu. Olumsuz yanıt aldılar ve mekena geri gittiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196