Öne Çıkanlar McDonalds kararı Adapazarı goran pandev Cezaevi firarisi yakalandı

Berkay, Caner'in arabasını gördü kaçacak yer aradı

Asena Erkin'le bir şeyler yaşadıklarını ancak bunu aşk olmadığını söyleyen Berkay bu sözleriyle tepki çekecek.. Geçtiğimiz günlerde alışverişte görüntülenen Berkay yeni hayatına başlamış.Şarkıcı isminin bir dönem Asena Erkin'le anılmasından sonra hayatının bir anda alt üst olduğunu söylemiş.Sen birde Caner'in hayatını düşün kaç tabi gördüğü yerd

Berkay, Caner'in arabasını gördü kaçacak yer aradı
Şarkıcı Berkay aşk dedikodularından sonra ilk kez konuştu. Uzun süre ortalarda görünmeyen Berkay geçtiğimiz günlerde Caner ve Asena'yla görüntülendi.  Yasak aşk iddialarından sonra yine Akmerkezde görüntülenen Berkay hayatımı düzene koymaya çalışıyorum dedi. Albüm çalışmalarında moda danışmanlığını yapan Asena Erkin ile çalışmayı bıraktı. Daha sonra albümünü çıkartamadı. Zor günler.. 

Olayların yaşandığı Akmerkez'de bu sefer alışveriş vardı. Berkay normal hayatına dönmeye çalışırken aksilikler yakasını bırakmıyor. İstanbul'da küçük şehir nereye gitse Caner'le karşılaşıyor.  Caner son aylarda yaşadıklarını anlattı. İnsan arasına çıkamıyordum dedi. O dönemlerin deride kalması için uğraşan Berkay neler anlattı neler.

Berkay önceki gün Akmerkez'de alışveriş yaparken objektiflere takıldı.Alışverişten sonra Berkay, cipine binerek Nispetiye Caddesi’ndeki bir mekana gitmek istedi. Ancak Berkay, mekanın önünde Caner Erkin ile Asena Erkin'in arabasını fark edince mekana girmekten vazgeçip yoluna devam etti.

Alışverişten sonra Berkay, cipine binerek Nispetiye Caddesi’ndeki bir mekana gitmek istedi. Ancak Berkay, mekanın önünde Caner Erkin ile Asena Erkin'in arabasını fark edince mekana girmekten vazgeçip yoluna devam etti. Bu arada Akmerkez çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Berkay, "Zor bir dönemden geçtim. Hatta oldukça yıprandım. Bu zamana kadar dinlendim eski firmamadan ayrılıp yeni bir firmayla anlaştım.

İlk kez karşılaştılar... Caner'le bu zamana kadar hiç karşılaşmadık, hatta öyle söylendi ama karşılaşmadık hiç. Karşılaşsakta hiçbir şey olmaz. İşlerim iptal edilmedi çünkü ben iptal ettim. Çok üzüldüm böyle bir olayın yaşanmasına...

Fenerbahçe taraftarından hiç tehtid almadım bu zamana kadar. Allah Caner ile Asena’nın aile bütünlüğünü hiçbir zaman bozmasın. Onlar mutlu olsun ben mutlu olayım çünkü artık hayatıma kaldığı yerden devam etmek istiyorum. Benim hiç kimseyle bir sıkıntım yok"diye konuştu.

Yılın magazin olayında yeni bir gelişme daha yaşandı. Asena Erkin ile çıkan fotoğrafları sonrası herkesin peşinden koştuğu popçu Berkay, sessizliğini bozdu... Güneş gazetesine konuşan Berkay, dikkat çeken açıklamalar yaptı. İşte o açıklama:

“İnsan içine çıkamıyorum. Bir ara buralardan gitmeyi bile istedim. Bu olayda herkes beni suçluyor... Akmerkez fotoğrafları yeni değil. Ondan önce çekilen fotoğrafları da 28 Ocak 2013 tarihinden beri Caner de biliyor...

Aradan 11 ay geçti. O fotoğrafları almak için kimleri devreye sokmadık

 ki... Mafya ile bile bağlantı kurduk. Ama Caner, 'Beni o insanlarla karşı karşıya getirme' diyerek, görüşmelere gelmedi... Sonuç, 20 bin Euro cebimden verip o Londra fotoğraflarını kendim aldım... Caner bütün bunları bilmesine rağmen susuyor. Peki neden susuyor.”

“Yuvalarının dağılmasını istemem. Bu yükün altında kalmak istemem. Çünkü yaşananlar gerçekte aşk değil"


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196