Öne Çıkanlar görüldü İstanbul güreş trafik kazası açlık

Berkay bunu da yapmış! Mafya ile işi neee?

Fenerbahçeli Caner Erkin'in eşi Asena Erkin ile adı aşk iddialarına karışan Berkay bakın mafya ile ne konuştu? Ünlü şarkıcının mafya ile ne işi vardı?

Berkay bunu da yapmış! Mafya ile işi neee?
Asena Erkin ile aşk yaşadığı dedikoduları ile ilgilieri biranda üzerine çeken Berkay yurt dışında mafya ile anlaşmış. Asena ile birlikteyken çekilen fotoğraflarını almak isteyen Berkay çareyi mafya da buldu. Peki bunda başarılı oldu mu?


Berkay, görüntüleri çeken ve kendisine şantaj yapan kişi için mafyayı bile devreye soktuklarını Nurettin Soydan'a açıkladı

Caner Erkin'in eşi Asena ile aşk yaşadığı öne sürülen popçu Berkay gündemden düşmüyor. Berkay, Akmerkez'de Asena Erkin ile Bebek Odası'ndan çıkarken görüntülenmişti. Bu olayın yankıları bitmeden Londra'da Asena ile ele ele görüntüleri ortaya çıkınca Berkay sırra kadem basmıştı. Berkay'ı bulup konuşan kişi GÜNEŞ Gazetesi Magazin Müdürü Nurettin Soydan oldu.

CANER'DEN 'SES' ÇIKMADI

Güneş Gazetesi'nin VENÜS'te manşetine taşıdığı Berkay'ın "Caner neden susuyor?" haberi medyada büyük yankı uyandırdı. Londra fotoğraflarının alınması için mafyanın bile devreye girdiğini söyleyen Berkay'ın, Caner'e yaptığı çağrı dün de yanıtsız kaldı. Berkay'a, yapımcısı Polat Yağcı da 'kırmızı kart" göstererek şirketiyle olan ilişkilerini askıya aldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196