Öne Çıkanlar McDonalds kararı goran pandev Adapazarı Cezaevi firarisi yakalandı

Berk Oktay'ın ayakkabı kutusu doldu taştı

Köpeği Lodos'u barınağa bıraktıktan sonra zor günler geçiren Berk Oktay öyle bir poz verdi ki... 17 aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonuna yorum yapan ünlülere bir yenisi daha eklendi. Başarılı bir çok yapımda yer alan ve Benim Hala Umudum var dizisinde rol alan Berk Oktay, Şükrü Özyıldız ile birlikte herkesi şaşırttı.

Berk Oktay'ın ayakkabı kutusu doldu taştı
Yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun yankıları sürerken Berk Oktay ve Şükrü Özyıldız herkesi şaşırttı. Benim Hala Umudum Var dizisinin yıldızları dizilerinin Fox Tv ekranlarına geçmesinin ardından Halk Bankası Müdürü'nün evinden çıkan ayakkabı kutularındaki paralara gönderme yaptı


17 Aralık'tan bu yana yaşanan gelişmelere kayıtsız kalmayan ünlüler mesaj vermeye devam ediyor.

Türkiye’nin siyasi ve ekonomik durumu, gündeme damga vuran simgeler, sanatçıların söylemlerini de etkiledi. “Benim Hala Umudum Var” oyuncuları Berk Oktay ve Şükrü Özyıldız, dizinin Fox’a transfer olması üzerine ellerinde içi para dolu bir ayakkabı kutusuyla objektife poz verdi. Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan’ın evinde ayakkabı kutusu içinde 4,5 milyon dolar bulunmasına gönderme yapan ikili, “Biz de Fox’a başladık, paralandık” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196