Öne Çıkanlar Ercan İhtiyar ankara haberleri Bediüzzaman Said-i Nursi alım fiyatı Dünya Okul Sporları Olimpiyatlar

Bergüzar Korel Yeni İmajı görenleri şaşırttı

Güzelliğiyle dillerden düşmeyen başarılı oyuncu Bergüzar Korel şampuan firmasıyla sözleşmesi bitip yenilemeyince salarını kestirerek kendine yeni imaj yaptı. Bergüzar Korel saçlarını kestirince objektiflere yakalandı gazetecilerin Halit Ergenç gördümü sorusuna ise görmedi henüz ama değişiklik güzeldir diyerek cevap verdi.

Bergüzar Korel Yeni İmajı görenleri şaşırttı
Reklamlarında rol aldığı şampuan firmasıyla sözleşmesini yenilemeyen oyuncu, uzun olan saçlarını omuzlarında kestirerek farklı bir imaja büründü.

"Hayatımda bir değişiklik yok, tek değişen saçlarım" diyen Korel, saçlarına yaptığı değişikliği beğendiğini söyledi. Korel eşi Halit Ergenç'in tepkisi sorulması üzerine ''Henüz görmedi, birazdan görecek. Değişiklik güzeldir'' karşılığını verdi.

Cihangir’deki ‘Not Just a Coffe’ adlı dükkânında teftiş yaparken görüntülenen Korel, yeni tarzıyla dikkat  

çekti. Firmayla sözleşmesini yenilemeyen oyuncu, uzun olan saçlarını omuzlarında kestirerek farklı bir imaja büründü. “Hayatımda bir değişiklik yok, tek değişen saçlarım” diyen Korel, saçlarına yaptığı değişikliği beğendiğini söyledi. Korel eşi Halit Ergenç'in tepkisi sorulması üzerine ''Henüz görmedi, birazdan görecek. Değişiklik güzeldir'' karşılığını verdi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196