Öne Çıkanlar İstanbul açlık güreş görüldü trafik kazası

Beren Saat yüzünü dinlendirecek!

Yıllardır birçok dizide başrol oynayan Beren Saat yüzünü ve bedenini dinlendirme kararı aldı. Aşk-ı Memnu, Fatmagül'ün Suçu Ne? ve son olarakta İntikam gibi başarılı dizilerde başrol oynayan Saat bu dinlenme sürecinde servet kaybedecek. Kenan Doğulu ile evliliğe doğru adım adım ilerleyen güzel oyuncunun ne kadar bekleyeceği belli değil...

Beren Saat yüzünü dinlendirecek!
Başarılı bir çok yapıma imza atan Beren Saat dinlenmeye çekiliyor. İntikam dizisiyle büyük beğeni topladı ancak bir o kadar da yoruldu. Beren Saat inzivaya çekilmek istiyor.

"Yoruldum, artık biraz dinlenmek istiyorum" diyen Beren Saat, böylece ciddi bir geliri elinin tersiyle itecek.

İntikam dizisiyle ekranlara gelen Beren Saat, uzun bir dinlenme dönemine girecek. Aşk-ı Memnu", "Fatmagül'ün Suçu Ne?" ve "İntikam"la uzun süredir kesintisiz ekranda olan Beren Saat uzun süreli olarak dizi sektörüne ara verecek. 2014 boyunca ekranda olmayacak. Yeni dizi için kafasındaki tarih ise 2015 Ocak.

YÜZÜNÜ UNUTTURMANIN BEDELİ

Yorulduğunu ve artık dinlenmek istediğini söyleyen güzel oyuncunun bir sezon boyunca ekranlardan uzak kalacağı konuşuluyor. Bu da, bölüm başı 30 bin lira kazanan Saat'in 1 milyon liradan fazla bir parayı elinin tersiyle itmesi anlamına geliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196