Öne Çıkanlar İstanbul açlık güreş görüldü trafik kazası

'Beni affet patron beceremiyorum'

X Factor yarışması jüri üyeliğine oturan ama beceremeyen Gülşen ağlaya ağlaya deneme çekimlerini terk etti. Deneme çekimlerinde başarısız olunca programı terkeden Gülşen'in yerine Ziynet Sali getirildi.

'Beni affet patron beceremiyorum'
Gülşen jüri üyeliği yapacağı X Factor ses yarışmasınını deneme çekimlerinde ağlayarak yapamayacağını söyledi. Gülşen istenilen performansı deneme çekimlerinde yapamayınca Fatih Aksoy'a ayrılmak istediğini söyledi.

Gülşen X Factor yarışmasının deneme çekimlerinde gözyaşlarına boğuldu. Beceremediğini söyleyen Gülşen yarışmanın jüri üyeliğini yapmak istemediğini söyledi. Fatih Aksoy ise bunu kabul ederek Ziynet Sali ile anlaştı.

Gülşen jüri üyeliği yapacağı ses yarışmasının deneme çekimlerinde istenilen performansı gösteremeyince gözyaşlarına boğuldu.

Fatih Aksoy projeli X Factor ses yarışmasında Mustafa Ceceli, Mazhar Alanson ile aynı koltuğa oturacak olan Gülşen deneme çekimlerinde gözyaşlarına boğuldu.

O Ses Türkiye yarışması için adı geçen fakat daha sonra Acun Ilıcalı'nın Ebru Gündeş ile anlaşmasından sonra Fatih Aksoy'dan teklif alan Gülşen projede yer almmak istediğini söyledi.Deneme çekimlerinde yarışmacılarla bir türlü sıcak iletişim kuramayan Gülşen gözyaşlarına boğuldu ve Fatih Aksoy'a 'Beni affet patron beceremedim' dedi.

Gülşen'in bu isteği üzerine kadro dışı bırakıldı ve yerine Ziynet Sali ile anlaşma yapıldı. Mazhar Alanson ve Mustafa Ceceli'de ekipten ayrıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196