Öne Çıkanlar extacy hap Ayvalık Bozüyük TSOdan Gıda Yardımı Emrullah İşler Sakarya Üniversitesi (SAÜ

Bengü Beyonce'yi sollamııış!

Beyaz Show'a konuk olan Bengü önemli açıklamalar yaptı. Avrupa'da Beyonce'den daha çok seyircisi olduğunu söyleyen Bengü bilet satışlarının da iyi olduğunu söyledi.

Bengü Beyonce'yi sollamııış!
Popcu Bengü dün akşam katıldığı Beyaz Show'da çok özel açıklamalarda bulundu.Güzel Şarkıcı öyle açıklamalarla gündeme geldiki,Beyonce’den daha çok seyircimiz vardı Onun biletleri bile bizim kadar satmadı dedi.Beyazıt Öztürk, Kubat,Murat Dalkılıç ve İvana Sert ile Avrupa Turnesine çıkan Bengü bakın neler söylemiş.

Bengü, ünlü isimler ile birlikte çıktığı Avrupa turnesinde çok eğlendiğini, özellikle sosyetik modacı İvana Sert’in gaflarıyla gülme krizlerine girdiklerini söyledi. İvana Sert’in alışveriş tutkusunu diline dolayan Bengü, “Amsterdam’da gezi rehberimiz şehrin müzelerini ve tarihi yerlerini anlatıyordu, birden İvana söze girip, ‘Sen bunları bırak alışveriş merkezleri kaçta kapanıyor. Onları anlat’ deyince tüm ekip gülmekten kırıldık” dedi. Ünlü şarkıcı şubat ayında turneye devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Türkiye'nin önde gelen pop sanatçılarından olan Bengü açıklamalarda bulundu. Çıktıkları Tuner'den bahseden Bengü en çok güldükleri ismin moda avcısı İvana Sert olduğunu söylerken kendi performansları hakkında da açıklamalarda bulundu. Turne sırasında çıktıkları ülkelerde Beyonce'den daha çok seyirci topladıklarını söyleyen Bengü performanslarından oldukça çok memnun.

Beyazıt Öztürk Kubat Murat Balkılıç ve İvana Sert ile birlikte avrupa turuna çıkan Bengü flaş açıklamalarda bulundu:“Beyonce’dan daha çok seyircimiz vardı” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Birbirinden ünlü isimlerin katıldığı Avrupa turnesinde Beyazıt Öztürk,İvana Sert,Kubat,Murat Dalkılıç gibi isimler vardı. Oldukça keyifli bir turne geçirdiklerini söyleyen bengü Avrupa’da yoğun bir ilgi gördüklerini sözlerine ekledi. Bengü, “Beyonce’dan daha çok seyircimiz vardı. Onun biletleri bile bizim kadar satmadı” dedi.

Güzel popçu Bengü ünlü moda avcısı İvana Sert’in tam bir alışveriş tutkunu olduğunu söyledi.Bengü İvana Sert’in Alışveriş tutkusunu şu cümlelerle dile getirdi:

“Amsterdam’da gezi rehberimiz şehrin müzelerini ve tarihi yerlerini anlatıyordu, birden İvana söze girip, ‘Sen bunları bırak alışveriş merkezleri kaçta

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196