Öne Çıkanlar restoranlar ziyaret iş güvenliği paketi çanakkale şemdinli

Bende çıplak gireyim!

Cemil İpekçi tatil yaptığı Bodrum'da halk plajına gittiği sırada bir böcek tarafından ısırıldı. Nasıl bir böcek tarafından ısırıldığını bilmeyen Cemil İpekçi iki gündür hastaneye gidip geliyor. Hastane çıkışında açıklama yapan Cemil İpekçi halk plajlarının çok pis olduğunu ve bir meydan için ortalığı ayağa kaldıranlar neden çocukların girdiği plajlar kirli diye eylem yapmıyorlar diye isyan etti.

Bende çıplak gireyim!

Türkiye'nin en ünlü modacısı Cemil İpekçi'yi tatil için gittiği Bodrum'da böcek ısırdı. Böcek ısırığı diye ilk önce aldırış etmeyen fakat bir anda vücudunun büyük bir bölümünde böcek zehrinden dolayı şişlik oluşan Cemil İpekçi hemen hastaneye kaldırıldı. İpekçi'nin zehirlendiği ve hastanede bir kaç saat müşahede altında tutulduğu öğrenildi. Cemil İpekçi hastane çıkışında isyan etti. 

 "Millet olarak herkes Cumhurbaşkanı kim seçilecek kim seçilmeyecek onun peşinde" diyen İpekçi "Ama unutuluyor ki Cumhurbaşkanı kim seçilirse seçilsin en önemlisinin sağlığımız olduğunu düşünüyorum. Sahillerde belediyelerin çok dikkatli olması gerekiyor. Dünyanın her yerinde halka açık olan yerler veya kapalı yeler yerler muhakkak sabaha karşı ilaçlanır. Çöpleri alıyorlar ama çöp tenekelerinin de temizlenmesi lazım, kokusu kalıyor. " dedi.

"BENDE ÇIPLAK GİREYİM"

Kumbahçe halk plajında denize girdiğini anlatan İpekçi, "Deniz kenarında oturanlar da dikkat etsin. Son derece sinirli ve kızgınım. Halkımız da temiz değil. Yiyor içiyor çöpünü orada bırakıyor. Halk plajındayız donlarla insanlar denize giriyor. Halk plajıymış. O zaman bende denize çıplak gireyim. Donla girmek ne demek? Belediye zabıtasının kontrol etmesi gerekir. İlla seçim mi olması lazım. Kendi kardeşim olsa kabul etmiyorum. Buradan herkesi davet ediyorum. Lütfen o belediye çöp tenekeleri yıkanmıyorsa onun protestosunu yapsınlar. Lütfen denize girdikleri yerler temizlenmiyorsa onun protestosunu yapsınlar. Yanlarındaki çöp atıyorsa onu uyarsınlar. İktidarlar değişip yaşayabiliriz ama hastalıklarla yaşamamız mümkün değil" diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196