Öne Çıkanlar bursa Bursaspor Olympiakos Futbol çanakkale

"Ben de GAY olduğumu düşünmeye başladım"

Sosyal Medya'da hakkında çıkan gay olaylarına cevap veren Okan Bayülgen şok bir açıklama yaptı. "ben de gay olduğumu düşünmeye başladım" diyen Okan Bayülgen herkesi şaşırttı.

Bende gay olduğumu düşünüyorum dedi. Ünlü komedyen Okan Bayülgen ile ilgili gay haberleri çıkmaya başladı. Okan Bayülgen'e bu haberler sorulduğunda "ben de gay olduğumu düşünmeye başladım" şeklinde şoke eden bir yanıt verdi.

Ünlü komedyen Okan Bayülgen gay olduğu yönündeki haberlere yanıt verdi. Okan Bayülgen hakkında sürekli çıkan gay olduğu haberleri ile ilgili "ben de artık gay olduğuma inanmaya başladım" şeklinde yanıt verdi. Okan Bayülgen boşanma iddiaları ile ilgili de sert konuştu.
Okan Bayülgen, iddiaları soran bir gazeteciye "Benim de gay olduğumla ilgili sürekli bir söylenti var. Ve ben inanmaya başladım. Boşandı söylentisini umursamıyorum. Bunu zırt pırt yazarsanız, birileri görüp çocuğuna söyler. O çocuk da bizim çocuğa söyler. Kimsenin kızıma 'annen-baban boşanmış' demesini istemiyorum. Belge buluncaya kadar bunlar dedikodu. Bir belge bulunsa da 'bunlar hece hece birleştirilmiş' derim. Şirin'le Galata'da aynı evde yaşıyoruz, gel bak." dedi.
Okan Bayülgen Yunansitan'ın Kos Adası'nda bir kızla görüntülenmesi ile ilgili sorulara da, "İki ihtimal olabilir. Birincisi annemi genç kız sanmış olabilirler. İkincisi de pansiyoncu Mustafa'nın kızını sevgilim sanmış olabilirler. Hangisi acaba?" şeklinde yanıt verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196