Öne Çıkanlar hava tahmini trafik kazası Recep Akdağ Okmeydanı açlık

Ben Bilmem Eşim Bilir'de Selçuk kırdı geçirdi

Kanal D'de İlker Ayrık'ın sunduğu ve milyonlarca izleyeni olan Ben Bilmem Eşim Bilir'de bugün yarışsan yarışmacı Selçuk Bey adeta izleyenleri kırdı geçirdi. Özellikle başından geçtiği hikayeleri anlatan Selçuk Bey'in komik anıları sonrası konuklar ve ekranları başına kitlenen milyonlar kahkahalar atarak Ben Bilmem Eşim Bilir'i izlediler.

Ben Bilmem Eşim Bilir'de Selçuk kırdı geçirdi

Ve en çok sevilen show programşlarından olan Ben Bilmem Eşim Bilir'de bugün yarışan br yarışmacı adeta stüdyoda ve ekranları karşısında bulunan konulkları gülme krizine soktu. Eşi ile iligli başından geçen komik anlarını anlatan Selçuk Bey'in bu yarıştığı bölüm rekor izlenecek gibi duruyor. 

İlker Ayrık'ın sunduğu Ben Bilmem Eşim Bilir programınn yarışmacılarından olan Selçuk Bey'in anıları herkesi kahkahalara boğdu.Sleçuk Bey yarışmaya adeta damgasını vurdu.Ben Bilmem Eşim Bilir'de Selçuk Bey kahkahalara boğdu!


Kanal D ekranlarında İlker Ayrık'ın sunduğu Ben Bilmem Eşim Bilir programının bugünkü bölümünde eğlenceli anlar yaşandı.

Programın yarışmacılarından olan Selçuk Bey, anıları ile herkesi güldürdü.

Şehirlerarası cenaze taşımacılığı yapan Selçuk Bey, “10 yıldır ölü taşıyorum İlker Bey. Morga iki gün gitmeyeyim o kokuyu arıyorum.” dedi.

Mesleğini çok sevdiği her cümlesinden anlaşılan Selçuk Bey, bir haftadır cenaze taşımadığı için psikolojisinin bozulduğunu söyledi.

Selçuk Bey'in anlattığı iki anı ise hem güldürdü hem de şaşırttı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196