Öne Çıkanlar extacy hap Ayvalık Bozüyük TSOdan Gıda Yardımı Emrullah İşler Sakarya Üniversitesi (SAÜ

Başında bardak kırmıştı ama el ele görüntülendi. Hande'nin küçük aşkı

Yaptığı müziğin yanı sıra hızlı aşk hayatı ile gündeme gelen Hande Yener, başında bardak kırdığı reklam aşkı Ozan Öğüt ile el ele görüntülendi. İkilinin bu durumu akıllara reklam için mi sorusunu getirdi...

Başında bardak kırmıştı ama el ele görüntülendi. Hande'nin küçük aşkı
Yaptığı şarkılar hit olan Hande Yener'in reklam aşkı olduğu söylenen Ozan Öğüt ile el ele görüntülenmesi akıllara reklam aşkı mı sorusunu getirdi. Peki bu yaşananlar gerçekten reklam için mi?

Ünlü sanatçı Hande Yener geçen akşam kafasında bardak kırdığı sevgilisi Ozan Öğüt ile Beyoğlu sokaklarında görüntülendi. Hande Yener ve Ozan Öğüt çifti önce yemek yediler sonra mekandan el ele ayrıldılar.

Yonca Evcimik'in eski sevgilisi ve taciz iddialarıyla savcılığa şikayet ettiği Ozan Öğüt, gönlünü Hande Yener'e kaptırmıştı. Çift kısa süre önce başlayan ilişkileri hakkında sessiz kalmayı tercih ederken, dün akşam kameramanların gizlice çektiği Hande Yener'in Ozan Öğüt'ün başında bardak kırdığı görütüleri basına sızmıştı.


Olayın ertesi günü sarmaş dolaş görüntilenen Hande Yener ve Ozan Öğüt çifti reklam aşkı iddialarınıda berberinde getirdiler. Hande Yener arkadaşlarıyla birlikte yemek yedikten sonra mekandan sevgilisi Ozan Öğüt ile el ele çıktı. Kameramanların sorularına sessis kalan çift şaşırttı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196