Öne Çıkanlar İstanbul açlık görüldü güreş trafik kazası

Bade İşçil bebeğinin sağlığına önem veriyor!

Ünlü oyuncu Bade İşçil hamileliğinin ilk aylarında olduğu için radikal bir karar aldı. Malkoç Süalp ile evli olan İşçil hamile olduğunu ama nazar değmemesi için kaç aylık olduğunu söylemeyeceğini bildirdi. Peki İşçil'in aldığı kara ne?

Bade İşçil bebeğinin sağlığına önem veriyor!
Hamileliğinin ilk aylarında olan Bade İşçil çok titiz davranmaya gayret ediyor. Malçok Süalp ile evli olan ve hamile olduğunu açıklamayan güzel oyuncu ne kadardır hamile olduğunu saklıyor çünkü nazardan korkuyor.

Şu sıralar hamileliğinin ilk aylarını yaşayan Bade İşçil, doğum yapana kadar saçlarını boyatmayacağını açıkladı. Ünlü oyuncu, “Bebeğimin sağlığı için her türlü kimyasaldan uzak duruyorum” dedi.

Ekranların ve sinemanın sevilen oyuncusu Bade İşçil geçtiğimiz mayıs ayında işadamı Malkoç Sualp ile nikah masasına oturmuştu. Çok geçmeden hamile kalan ve şu sıralar annelik heyecanının ilk aylarını yaşayan İşçil, önceki gün Etiler’de bulunan kuaförüne girerken görüntülendi.

Hamileliğinin kaçıncı ayında olduğunu nazar değeceği korkusuyla gizlediğini belirten Bade İşçil, “Kuaföre sadece manikür ve pedikür için geldim. Hamile olduğum için saçlarımı doğuma kadar boyatmayacağım. Bitkisel boya bile olsa fark etmez. Bu konuda kuaförüm de beni destekliyor. Hamileliğim boyunca bebeğe zarar verebilecek her türlü kimyasaldan kaçınacağım” dedi. Her daim sarı saçlarıyla görmeye alışık olduğumuz İşçil’in saç diplerinin çıktığı da dikkatlerden kaçmadı.

2 ÇOCUK iSTiYORUM

Birkaç gün önce anne olan Demet Akalın’ı tebrik ettiğini de dile getiren Bade İşçil, “Allah çocuk isteyen herkese versin” dedi. İki çocuk sahibi olmak istediğini söyleyen oyuncu, “Ben bir kız, bir erkek büyüdüğüm için aynen öyle olmasını isterim” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196