Öne Çıkanlar Extrem ve Doğa Sporları Şükran Ovalı modern tıp alıveriş merkezi Ali özgündüz

Bade İşçil bebeği için bakımsız bakımsız dolaşacak! Makyaj bile yapmayacak

birçok dizide oynayan güzel oyuncu Bade İşçil ve Malkoç Sualp çifti bebek bekliyor. Demet Akalın gibi nazardan korkan çift bebeklerinin kaç aylık olduğunu açıklamaktan kaçarken Bade İşçil kimyasallardan kaçınmaya çalışıyor. Bebeğinin sağlığı için doğuma kadar saçlarını boyatmayacak.

Bade İşçil bebeği için bakımsız bakımsız dolaşacak! Makyaj bile yapmayacak
Hamile olduğu öğrenilen Bade İşçil, bebeğinin sağlığı için kimyasal maddelerden uzak duracak. Bundan dolayı güzel oyuncu tam 9 ay boyunca makyaj yapamayacak.

İlk çocuğuna hamile olan Bade İşçil, bebeğinin sağlığı için kimyasaldan uzak durağını açıkladı. Bade İşçil bebeğini dünyaya getirene kadar saçını boyatmayacak. Bade İşçil 9 ay bakımsız, boyasız dolaşacak...
Oyuncu Bade İşçil, geçtiğimiz mayıs ayında evlendiği Malkoç Sualp ile bebek bekliyor. İlk çocuğunu doğuracak olan Bade İşçil büyük heyecan yaşıyor. "Bebeğimin sağlığı için her türlü kimyasaldan uzak duruyorum" diyen Bade İşçil saçlarını boyatmayacağını da açıkladı.

SARI SAÇLI BADE İŞÇİL 9 AY SAÇLARINI BOYATMAYACAK

Hamileliğinin ilk aylarını yaşayan ve nazar değeceği korkusuyla, kaç aylık olduğunu söylemeyen Bade İşçil annelik heyecanı yaşıyor. Kuaförüne giderken, Etiler'de görüntülenen Bade İşçil dikkatli davrandığnı söyledi.

Kuaföre girerken görüntülenen Bade İşçil, "Kuaföre sadece manikür ve pedikür için geldim. Hamile olduğum için saçlarımı doğuma kadar boyatmayacağım. Bitkisel boya bile olsa fark etmez. Bu konuda kuaförüm de beni destekliyor. Hamileliğim boyunca bebeğe zarar verebilecek her türlü kimyasaldan kaçınacağım" şeklinde konuştu.

Sarı saçları ile görmeye alıştığımız Bade İşçil'in şimdiden saç dipleri çıkmış görünüyordu ve bundan sonraki hali büyük merak konusu...

"BİR KIZ BİR ERKEK İSTİYORUM"

Yakın zamanda doğum yapan Demet Akalın'ı tebrik ettiğini belirten Bade İşçil çocuk sahibi olmanın çok güzel bişey olduğunu belirtti. Bade İşçil iki çocuk istediğini söyledi ve "Ben bir kız, bir erkek büyüdüğüm için aynen öyle olmasını isterim" şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196