Öne Çıkanlar spor Bilecik ziyaret Bursaspor Futbol

Aylin Coşkun'un sahne şovu çok konuşulacak!

Aylin Coşkun'un seksi sahne şovu yine çok konuşulacak. Sanatından çok seksiliğini konuşturan Coşkun izleyenlerin gözlerini mest etti.

Aylin Coşkun'un sahne şovu çok konuşulacak!
Sanatından çok seksapalitesi ile ön plana çıkan şarkıcı Aylin Coşkun, önceki gün sahne şovunda hem esti, hem de estirdi. Tüm dikkatleri üzerine çeken Aylin Coşkun, seksi kıyafetleri ile görenleri mest etti.

Şarkıcı Aylin Coşkun önceki akşam çıktığı sahne performansında, sesten çok gözlere hitap ederek dikkat çekti.

Son dönemin başarılı ismi Aylin Coşkun, ikinci kez çıktığı Marka İstanbul'da hem sahne performansı hem samimi ve içten tavırları hem de seksi kıyafeti ile hem göze hem de kulaklara hitap etti.

Son dönemin başarılı ismi Aylin Coşkun, ikinci kez çıktığı Marka İstanbul'da hem sahne performansı hem samimi ve içten tavırları hem de seksi kıyafeti ile hem göze hem de kulaklara hitap etti. Zaman zaman bu elit kulüpte sahne almaya devam edeceğini söyleyen güzel şarkıcı,programlarının spesifik tarihi belli olduğunda bunu hayranlarıyla hem basın hem de sanal ortamda paylaşacağını söyledi. Oryantal Dora'nında sahne aldığı mekanı tıka basa dolduran coşkun,hem pop hem fantezi hem de sanat müziğinin seçkin eserlerini seslendirdiği gecede izleyenleri hem neşelendirip hem de hüzünlendirerek sevenlerine bir hayli keyifli bir gece yaşattı. Çıkardığı 'Masal' albümü ile müzik piyasasında iyi bir kariyer edinen Coşkun'un önümüzdeki aylarda bir cover çalışması ile sevenlerine yeniden merhaba diyeceği söyleniyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196