Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül laiklik Halit Mermer çorlu Yalova Altınova

Ay Yapım dizilerini ve Çağatay ile Serenay'ı uyardı

Ay Yapım'ın patronu Kerem Çatay setleri bastı. Yeni başlayacak olan Kurt Seyit ve Şura, Kara Para Yalan Aşk ve Star Tv ekranlarında yayınlanan Medcezir dizilerinin setlerini basan Çatay telefonları toplattı, resim ve bilgi sızmasın diye çalışanları uyardı. Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya'yı da kenara çekip konuştu. Deyim yerindeyse kulakların

Ay Yapım dizilerini ve Çağatay ile Serenay'ı uyardı
Basında çıkan haberler Ay Yapım'ın patronu Kerem Çatay'ı kızdırdı. Çatay o kadar çok kızdı ki ‘Medcezir’, ‘Kara Para Aşk’ ve ‘Kurt Seyit ve Şura! dizilerinin setleri bastı telefonlar topladı inceleme yaptı. Medcezir dizisinin iki başrol oyuncusunu kenara çekti ve özel hayatlarına dikkat etmeleri içi uyardı.


Çatay, setlere baskın yaptı

Kerem Çatay ve ekibi, geçen hafta ‘Medcezir’ ve ‘Kara Para Aşk’ın setine ani baskın yaparak, set ekibinin telefonlarını toplattı. Çalışanların telefon rehberi ve fotoğraf galerisinden kimlerle iletişime geçildiğine bakıldı. Telefonları sahiplerine teslim eden Çatay, çalışanlarını uyardı:

”Artık hiçbir haberin dışarı sızmasını istemiyorum. Fotoğraflar çıkıyor, bu da bizi etkiliyor. Dikkat edin.” Yapımcı, set ekibine gizlilik sözleşmesi de imzalattı. Bundan sonra set ekibi sosyal medyadan diziyle ilgili fotoğraf ve bilgi paylaşırsa işine son verilecek.

BiR UYARI DA iKi SEVGiLiYE

İlişkileriyle gündemden düşmeyen ‘Medcezir’ dizisinin başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy da Kerem Çatay’dan uyarı aldı. Çatay, ilişkileri yüzünden haklarında sürekli haber çıktığı için iki sevgiliye dikkat etmelerini söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196