Öne Çıkanlar 112 ambulans Eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Eğlence mekanları şehit ailesine destek Ford Otosan

Avatar 2 bekleyenlere müjde!

Biranda tüm dünyanın fenomeni olan Avatar filminin 2.si yolda. Avatar görselliği ile herkesi etkilemişti. Film tarihinde önemli bir yeri olan Avatar'ın devam etmesi gerektiği görüşünde olan ünlü yönetmen Cameron Avatar hayranlarına müjdeli haberi verdi.

Avatar 2 bekleyenlere müjde!

 Avatar filmleri ile tüm dünyayı kendine hayran bıraktı. Film tarihine adını altın harflerle yazdıran Ünlü yönetmen Cameron yeni bir film müjdesi verdi. Bu müjde meraklılarına bayram sevinci yaşattı. Merakla beklenen Avatar 2 nin konusu ve görsellerini tüm dünya sabırsızlıkla bekliyor.

Film tarihine adını altın harflerle yazdıran Ünlü yönetmen Cameron yeni bir film müjdesi verdi. Dünyanın en şöhretli yönetmenlerinden birisi olan James Cameron, Titanic ve gibi filmleriyle çok fazla ses getirmeyi başarmıştı.

Çoğu kişi henüz saniyede 48 kare görüntülü filmler konusunda bile emin değilken, James Cameron bir zamanlar Avatar devam filmlerini saniyede 60 kare görüntüyle çekeceğini söylemişti.

James Cameron, Avatar devam filmlerini 60FPS görüntüyle çekmeyi düşündüğünü, ama evdeki izleyicileri düşündüğü için bu fikir konusunda geri adım attığını açıkladı. Ama en sonunda 48FPS’in daha yavaş ve mantıklı olduğuna karar verdiğini, devam filmlerini bu şekilde çekeceğini söyledi.

Bilim kurgu efsanesinin, teknolojinin sınırlarını zorlayan bir şekilde yapılmaması bizi hayal kırıklığına uğratsa da en azından ilk filmdeki gibi bir görsel ziyafet yaşayacağımız kesin.

James Cameron’un senaryosunu yazıp yönettiği Avatar filmi 2009 yılında gösterime girmişti. Başrollerde Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver yer almıştı.

Avatar’ın devamı olarak üç tane film yapılması planlandı. Filmlerin devamlılık oluşturması adına aynı anda çekileceği duyurulmuştu. İlk devam filminin 25 Aralık 2016’da, ikincisinin Aralık 2017 ve üçüncüsünün 2018′de gösterime girmesi planlanıyor. 
Anahtar Kelimeler:
GeliyorAvatar2

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196