Öne Çıkanlar extacy hap Ayvalık Bozüyük TSOdan Gıda Yardımı Emrullah İşler Sakarya Üniversitesi (SAÜ

Ata Demirel'in memeleri çııktııı!

Başarılı oyuncu Ata Demirel herkesi şook ett. Ata Demirel, Eyvah Eyvah filminde bir sahnede memeleriyle dikkatleri üzerine çekti...

Ata Demirel'in memeleri çııktııı!
Ata Demirel yeni filmş Eyvah Eyvah 3'te memeleri  ile olay oldu. Daha Önce de Murat Boz'un memeleri söz konusu olmuş ve oldukça çok konuşulmuştu. Ata Demirel'in memeleri Eyvah Eyvah 3'ün önüne miş geçecek.
 
Eyvah Eyvah 3 filmi vizyona girdi fakat filmden çok Ata Demirer'in filmde ki yarıçıplak hali ve memeleri gündeme geldi. Sosyal medyada memeleri ile dalga konusu olan Ata Demirer çok imalı bir cevap ile herkesi şaşırttı..
 
Ata Demirer ve Demet Akbağ'ın başrolünde oynadığı Eyvah Eyvah 3 vizyona girdi. Eyvah Eyvah 3 filminde yarı çıplak halde bir sahnede görünen Ata Demirer bu hali ile herkesin diline düştü. Kiloları ve memeleri ile filmden daha çok konuşulan Ata Demirer geçtiğimiz yaz tatilde görüntülenen ve sarkan memeleri ile dilleren düşen Murat Boz'a dem vurarak 'Sütyen takmadığım için memelerim bu derece ilgi gördü herhalde. Murat Boz’a ulaşmaya çalışıyorum. Sizde numarası var mı? Ben de onun gibi baklava yapacağım' dedi.
 
“Eyyvah Eyvah 3”ün bir sahnesinde üstü çıplak görünen Ata Demirer, fazla kilolarıyla ilgili yorumlara yanıt verdi.
Demirer, tarzına yakışır esprili yanıtında, iki yıl önce Bodrum’da çekilen fotoğrafları yüzünden aynı sıkıntıyı yaşayan Murat Boz’a da gönderme yaptı:
Sütyen takmadığım için memelerim bu derece ilgi gördü herhalde. Murat Boz’a ulaşmaya çalışıyorum. Sizde numarası var mı? Ben de onun gibi baklava yapacağım.
Aslında ‘Berlin Kaplanı’nda şimdikinden 10 kilo daha fazlaydım ve neredeyse tüm film yarı çıplaktım. Ama nedense o zaman memelerim bu kadar ilgi görmemişti!”
Murat Boz, iki yıl önce Bodrum’da çekilen bu fotoğrafların basına yansımasından sonra, sıkı bir diyet ve spor programıyla forma girmişti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196