Öne Çıkanlar Akreditasyon Eğitim Semineri Volkan Şen ameliyattan Alev i cinayet

Asla Vazgeçmem dizisi sevenlere kötü haber

Show TV ekranlarında sevilerek izlenen başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe 'nin paylaştığı Asla Vazgeçmem dizisinden kötü haber geldi. Sezon sonu sezon finali yaparak kısa bir süre ekrana veda eden dizi yeni sezonda erken final kararı nedeniyle 3 bölüm sonra biteceğini Gold Fİlm duyurdu.

Asla Vazgeçmem dizisi sevenlere kötü haber

Seyircileri ekranlara kilitleyen Haziran ayında sezon finali yapan Asla Vazgeçmem dizisi final kararı aldı. Show TV'de iki sezondur devam eden Asla Vazgeçmem dizisinin süpriz erken final kararını twitter hesabından yapımcı Faruk Turgut bildirdi.


Gold Filmin yapımcılığını üstlendiği dizinin başrollerinde Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe'nin yer aldığı Asla Vazgeçmem dizisi 59. bölümü ile ekrenlara veda edecek. Eylül ayında son 3 bölüm yayınlayıp final yapacak olan dizi ekranlara veda edecek.


Bu kararı yapımcı Faruk Turgut twitter hesabından böyle bildirdi:


“Asla Vazgeçmem” isimli dizi filmimizin senaryosunun ve ana öyküsünün artık sonuna yaklaşıldığı ve bu noktada senaryoyu zorlayarak dizi filmimizi devam ettirmenin sadık izleyicilerimize saygısızlık teşkil edeceğini ve etkili bir final ile hikâyemizi artık sonlandırmanın izleyicilerimiz açısından en doğru seçenek olduğunu düşündüğümüzden, yapımcısı olduğumuz Asla Vazgeçmem isimli dizi filmimizi, Kurban Bayramından sonraki haftalarda yayınlanacak 3 bölüm sonrasında, 59. final bölümü ile sonlandırmaya karar vermiş bulunuyoruz. Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla arz olunur.KARAR

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196