Öne Çıkanlar restoranlar ziyaret iş güvenliği paketi çanakkale şemdinli

Aşk üçgeni yaşıyorlar..

Geçtiğimiz ay mutluluklarını sonlandıran Burak Özçivit ve Ceylan Çapa yep yeni aşka yelken açıyorlar. Ceylan Çapa geçtiğmiz günlerde Engin Öztürk'le görüntülenirken Burak Özçivit'in de Fahriye Evcen'le gizli aşk yaşadığı iddia ediliyor.

Aşk üçgeni yaşıyorlar..
Gizli aşk mı yaşıyorlar? Yıllardır devam eden birlikteliklerini geçtiğimiz ay sonlandıran Burak Özçivit ve Ceylan Çapa yeni aşklara yelken açıyorlar. Ceylan Çapa önceki gün Engin Öztürk ile görüntülenirken, Burak Özçivit'in de Fahriye Evcen ile aşk yaşamaya başladığı söyleniyor. Burak Fahriye'yle, Ceylan Engin'le!
 
BURAK ÖZÇİVİT'TEN ŞOK CEYLAN ÇAPA AÇIKLAMASI!

Oyuncu Burak Özçivit ile sosyetik güzel Ceylan Çapa yaklaşık 3 yıl süren bir birliktelik yaşamışlardı. Başka isimlerle sürekli adı aşk dedikodularına karışan Burak Özçivit, sonunda sevgilisiyle ayrıldı. Burak Özçivit ile dizi arkadaşı Fahriye Evcen arasında aşk yaşandığı dedikodularının çıkması üzerine, Ceylan Çapa ile ünlü oyuncu ayrıldı. 

Geçtiğimiz günlerde Ceylan Çapa, Muhteşem Yüzyıl dizisinin şehzadesi Engin Öztürk ile görüntülenmişti. Bu görüntüler Burak Özçivit'e soruldu. Burak Özçivit ise umursamaz bir tavırla "Siz hala orada mısınız?" yanıtını verdi. Burak Özçivit, sözleriyle eski sevgilisi Ceylan Çapa'yı unuttuğu mesajını verdi. Fahriye Evcen ile yeni bir projede yer alacağı söylenen Burak Özçivit, konuyla ilgili basın toplantısı yapacaklarını orada her şeyin açıklanacağını söyledi. Bıyıklarını kestirip kestirmeyeceği sorusuna ise Burak Özçivit yanıt vermedi. Bu soruya ancak çekimler başladıktan sonra cevap verebileceğini söyledi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196