Öne Çıkanlar İstanbul güreş görüldü açlık trafik kazası

Asena Erkin ayı oldu teklifler patladı!

Fenerbahçeli Caner Erkin'in eşi Asena Erkin'in adı şarkıcı Berkay ile anılmış bir çok haber yazılmıştı. Günlerce manşetlerde kalan Asena'ya şimdi oyunculuk ve sunuculuk teklifleri geliyor. Peki Asena Erkin'in kararı bu aşamada ne olacak? Gelen teklifleri değerlendirecek mi?

Asena Erkin ayı oldu teklifler patladı!
Berkay ile yaşadığı yasak aşk iddiaları ile gündeme gelen futbolcu Caner Erkin'in eşi Asena Erkin'e sunuculuk ve oyunculuk teklifleri yağıyor. Yaşadığı skandallar ile gündeme gelen ve şöhret olan isimleri arasında arasını alan Asena Erkin bu tekliflere ne cevap verecek?

İlginç giyim tarzıyla dikkat çeken Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in eşi Asena, geçtiğimiz hafta giydiği "Kutup Ayısı" montuyla yine gündem oldu.

FARKI FİYATINDA!

Asena Erkin, montun tasarımının kendisine ait olduğunu söyledi. Ürünlerinin tanıtımını da üstlenen Erkin; ekledi: "Beyaz tişört ve kot giysem kimse umursamaz. Ben de bu yüzden farklı giyiniyorum. Sizin ilginç dediğiniz kıyafetleri bende gören birçok kişi sipariş ediyor. Fiyatı 600 lira olan ayı kıyafetini 9 kişi sipariş etti, daha da birçok kişi sipariş verecek."

Bu arada Asena Erkin, kendisine yapımcılardan moda programı ve oyunculuk teklifi geldiğini de sözlerine ekledi.

ASENA İSTEDİ CANER KESTİ

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in eşi Asena; sadece kendisini kılıktan kılığa sokmakla kalmıyor. Caner'in de imajına el atan Asena, geçtiğimiz günlerde eşinin saçlarını kazıttırdı. Eşine her konuda olduğu gibi imaj danışmanlığı konusunda da çok güvenen Fenerbahçeli futbolcu, sıfır numaraya vurdurduğu saçlarıyla taraftardan tam not aldı.

REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ

Popçu Berkay'la adının karıştığı skandal nedeniyle günlerce gazete manşetlerini süsleyen Asena Erkin'e gelen sunuculuk ve oyunculuk teklifleri, "Reklamın iyisi kötüsü olmaz" dedirtti!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196