Öne Çıkanlar görüldü İstanbul güreş trafik kazası açlık

Asena abarttın amaaaa!

Mont dğil ayı giymişsin Asena naptın? Abarttın ama Asena bu sefer ayı postunun içine girmişsin resmen. Hnade Yener'in moda danışmanlığını yapan Asena Erkin eşi Caner Erkin'le akşam yemeği çıkışında görüntülendiler. Asena Erkin'i görenler şok oldu gülmemek için kendini zor tuttu.

Asena abarttın amaaaa!
Asena Erkin, Hande Yener'in imaj danışmanlığını yapıyor. İmaj danışmanı Asena Erkin giydiği kıyafetlerle de gündeme geliyor. Başarılı futbolcunun eşi Asena Erkin bu seferde ayı postunun altından çıktı. Asena Erkin giydiği kıyafetle yok artık dedirtti. Asena Erkin önceki gece Arnavutköy'deki Bodrum Mantı'daobjektiflere yansıdı.Asena Erkin'i o kıyafetle görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Aziz Yıldırımı karşılamaya giden Caner Erkin karşılamadan sonra eşiyle birlikte düşman çatlattı. İkili  Arnavutköy'deki Bodrum Mantı'daobjektiflere yansıdı.Asena Erkin'i o kıyafetle görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Gittikleri her yerde mutluluk pozu veren çift, önceki gece Arnavutköy'deki Bodrum Mantı'da objektiflere yansıdı. Yargıtayın şike davasından dolayı hapis cezasına çarptırdığı Fenerbaçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı havalimanında karşılamasının ardından eşiyle bir araya gelerek mantı yiyen Caner Erkin, yine herkesi şaşırttı. Birçok isimin stil danışmanlığını yapan Asena Erkin, mekan çıkışı görenleri şaşkına çevirdi. Kutup ayısı şeklindeki kürküyle dikkat çeken Asena Erkin, görenleri ilk olarak korkutsada, ayı başlığını çıkartması sonrası görenler rahat bir nefes aldı. Pençeleri ve dişleri dahi olan kutup ayısı şeklindeki kürküyle tüm bakışları üzerine toplayan Asena Erkin'i görenler gözlerine inanamadı ve 'Kedi Kadın'dan sonra 'Kutup Ayısı Asena' yorumları yaptı. Sıra dışı tarzıyla dikkan çeken Asena Erkin'in objektiflere yansıyan bu haliyle uzun süre hafızalardan silinmeyeceğe benziyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196