Öne Çıkanlar bursa Bursaspor Olympiakos Futbol çanakkale

Arto'dan Serdar Ortaç'a: "Bu tip resimleri koymak, iğrenç tweetleri RT Yapmak..

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç MS hastalığına yakalanması hayranlarını çok üzdü.Ancak ne var ki Serdar Ortaç'ta çok üzüldüğü bazı durumlar var.1999 yılında Ahmet Kaya'ya çatal atma durumunu göz önünde bulunduran bazı kesim Serdar Ortaç'ın hastalık durumunu fırsat bilip hakkında olumsuz yorumlar yapmışlardı.Hatta "ölsende kurtulsak" diye yorum yapanlar bile vardı.Bu tip yorumlara sosyal medyadan video ile karşılık veren ve son sağlık durumu ile ilgili fotolar paylaşan Serdar Ortaç'a şarkıcı Arto'dan bir uyarı geldi ve Arto: ‘Bu tip resimleri koymak, iğrenç tweetleri RT Yapmak sana yakışmıyor ve açıkçası hastalık durumunu iyi yönettiğini düşünmüyorum’ dedi.

Arto'dan Serdar Ortaç'a:
 Son günlerde sık sık hastalığı hakkında sosyal medyadan açıklama yapan Ortaç, ‘Son tedavi’ notuyla yeni bir fotoğraf paylaştı.

Hastalık sürecinde hakkında yapılan ağır yorumları da Twitter sayfasından paylaşan  Ortaç’a, sanatçı arkadaşı Arto uyarıda bulundu. Arto,  Ortaç'a ‘Bu tip resimleri koymak, iğrenç tweetleri RT Yapmak sana yakışmıyor ve açıkçası hastalık durumunu iyi yönettiğini düşünmüyorum’ dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196