Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül  Sosyal Ben  BGD Cup Bilecik Leyla Zana

Artık beraber oynamayacağız! Hayırdır..

Lale Devri dizisinde 4 yıldır başrol paşlaşan Selen Soyder ve Tolgahan Sayışman çifti artık başka bir projede beraber oynamama kararı aldıklarını açıkladılar.

Artık beraber oynamayacağız! Hayırdır..

Lale Devri dizisinde 4 yıldır başrol oynayan Tolgahan Sayışman ve Selen Soyder çifti dizinin bitmesinin ardından şok bir karar alarak herkesi şaşırttılar. Artık başka projede yer almayacaklarını açıkladılar.

 

Dört yıldır aynı dizide başrol oynayan Tolgahan Sayışman ile sevgilisi Selen Soyder: Artık dizilerde birlikte rol almayacağız. Bundan sonra oynarsak, 'Batman ve Robin' ikilisi gibi olacağız!


Tolgahan Sayışman ile sevgilisi Selen Soyder, önceki gün Ataşehir'deki Palladium'da gerçekleştirilen bir etkinliğe katıldı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sayışman, İranlı yönetmen Ali Rıza Amani'nin 'Frekans 444' filminde başrol oynayacağı için heyecanlı olduğunu söyledi.

'SET BENİ YORDU'
Ünlü oyuncu, "İran sineması büyük bir çıkış yakaladı. Böyle bir projede yer aldığım için çok mutluyum. 7 Mart'ta çekimler için İran'a gideceğim" diye konuştu. Dört sezondur devam eden 'Lale Devri' dizisinin final yapacağını belirten Sayışman, şunları söyledi: "Aralıksız sette olmak beni çok yordu. Dört yıl aynı karakteri oynamak, dayanıklılığımı azalttı. 2014'te dizilerde oynamayacağım, televizyona bir süre ara vermek istiyorum. İran'daki film çekimlerinden sonra tatile çıkacağım." 'Lale Devri'nde sevgilisiyle birlikte rol alan Selen Soyder de, "Artık Tolgahan ile bir dizide oynamam. İleride film yapabiliriz belki" dedi. Bunun üzerine Sayışman, "Birlikte oynamaya devam edersek 'Batman ve Robin' gibi olacağız" diye espri yaptı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196