Öne Çıkanlar Futbol Bilecik Gemlik Roda Limanında gübre zehirlenmesi Şehit öğrenciler organ bağışlayan genç öğrenci

Ankara'da 86 kişinin hayatını kaybettiği patlama ile Ünlülerden şok mesajlar

Bugün güne büyük bir üzüntü ile başlayan Türkiye Ankara'da meydana gelen şansız olay ile adeta yıkıldı. Özellikle 86 vatandaşımızın hayatını kaybettiği mitingde büyük bir patlama meydana geldi ve ünlülerden taziye mesajları gecikmedi. Özellikle son yılların büyük facialarından olan bu patlama ile ilgili gelen mesajlar.

Ankara'da 86 kişinin hayatını kaybettiği patlama ile Ünlülerden şok mesajlar

Ankara Ulus'ta bulunan tren garı yakınında meydana gelen patlama sonrası Türkiye tek ses oldu ve taziye mesajlarını yayınlamaya başladı. Özellikle sosyal medya üzerinden bir çok kişi terörün bu kanlı eylemlerini protesto ederken ünlülerden mesajlar gelmeye başladı. Bir çok ünlü isim sosyal medya hesabı üzerinden Ankara'da meydana gelen terör olayını lanetledi.

Sosyal medya üzerinden mesajlar gönderen ünlü isimlerin mesajları da büyük yankı bulduç İşte meydana gelen patlama sonrası ünlü isimlerin mesajlarının tamamı burada. 

Ünlüler Ankara’daki korkunç saldırıyı lanetledi! Ünlülerbakın neler söyledi! Sosyal medya hesaplarından Ankara’daki patlamayla ilgilipaylaşımlar yapan ünlü isimler terörü bir kez daha lanetledi. Ankarada TrenGarı yakınlarında meydana gelen patlama 30 kişi öldü, 126 kişi yaralandı.Ülkeyi yasa boğan bu üzücü olaydan hemen sonra ünlü isimler terörü sosyalmedyadan lanetledi. Ankara’da 30 kişinin öldüğü 126 kişinin yaralandığı patlamasonrası ünlü isimler, terörü lanetledi. Hülya Avşar "Lütfen biri bizikurtarsın artık!" paylaşımında bulundu. Ünlü isimler Ankara’daki saldırıyılanetledi!

Sosyal medya hesaplarından Ankara’daki patlamayla ilgilipaylaşımlar yapan ünlü isimler terörü bir kez daha lanetledi.

İşte o mesajlardan bazıları:
Mahsun Kırmızıgül: Yazık günah bu ülkeye, Yaşanılan buacıları, insanlarımız hak etmiyor. Terörün her türlüsünü lanetliyorum. SelçukYöntem: Bu ne vahşettir bu nasıl insanlıktır. Lanet olsun bunu

yapanlara.

Şahan Gökbakar: Baris yazan pankartlarin uzerinde oluleriyaralilari tasir hale gelen bir ulke burasi....Bu kani 35 senedir bu ulkedeakitan herkes ama herkes bugunun sorumlusudur. Yazik gunah! Allah sabir versin.Allah vicdan versin. Allah sevgi versin. Allah baris versin bu topraklara....

Atilla Taş: Ankara’daki patlamada hayatını kaybedenlererahmet, yaralılara acil şifalar dilerim. Her kim bu kandan nemalanıyorsa, onada lanet ediyorum!

Hülya Avşar: Lütfen biri bizi kurtarsın artık

Çağla Şikel: Hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tanrahmet, yaralılara acil şifa diliyorum

Derya Baykal: Ankara’daki patlamada hayatını kaybedenvatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ve yaralılara acil şifalar diliyorum..
Onur Akay: Ankara’da miting öncesi yapılan bu saldırı,Barış’a yapılan saldırıdır. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyor,terörü lanetliyorum.

Barış Atay: Korkmayacağız, yılmayacağız, geri adımatmayacağız, asla vazgeçmeyeceğiz. Gideceksiniz, bu ülkenin güzel halklarıkazanacak

Arda Turan: "Ankara’da hayatını kaybedenvatandaşlarımıza Allah’tan rahmet dilerim. İçimiz yanıyor; bu güzel ülkekardeşlik coğrafyası olsun artık" dedi.

Ece Erken: Ankara’da meydana gelen patlamada hayatınıkaybedenlerin yakınlarına başsağlığı diliyorum,Allah sabır versin

Gülben Ergen: #Ankara #LanetOlsunTerör #ŞiddeteLanetOlsun

Demet Akbag: ’Sözün bittiği yer ’ dedik ama o yere halavarmış değiliZ ne yazık ne acı, ne korkunç #AnkaradaKatliamVar

Can Dündar: Yeni bir Suruç bu.. O da geçici bir barışa sonvermiş, kanlı yeni bir dönemi ateşlemişti. Barış yeniden gündeme gelir gelmez,pimi çektiler. "Bu meydan kanlı meydan.." dendiği anda... Meydan kanabulandı.

Sermiyan Midyat: Doğduğum yer, toprağını, havasını, suyununüfuz ettiğim yer #Ankara Bu nasıl devran, nasıl vicdan, kelimeler düğümleniyorinsanın boğazında.

Berna Laçin: Güneş kanla sıvanmaz! #BarışKazanacak

Ünlüler Suruç’taki Katliamı da Lanetlemişti!

Suruç’ta yaşananlara ünlü isimler de sosyal medyaadreslerinden bu saldırıya lanet yağdırıp acil kan anonsu yaptı

 

- Cem Yılmaz: İnsan olan yapmaz diye bildiğimiz her şey,bizi yalancı çıkarıyor. Yazık oldu. Teröre lanet olsun.

 

- Arda Turan: Başımız sağolsun. Bu acı artık son olsun.Terörü lanetliyoruz!

 

- Gülben Ergen: Acının, ölümün, katliamın dili, dini, rengi,mezhebi sorgulanmaz... Yine keder! Yine acı...

 

- Sermiyan Midyat: Ölülerini yarıştıranlar! Ölümlerle oyunkuranlar! Kimin kimi öldürdüğüne göre üzülüp sevinenler! Allah belanızı versin.

 

- İdo Tatlıses: ‘İnsan öldü’ diyorum. ‘ Ne işleri vardıorada’ diyorlar. ‘İnsan öldü’ diyorum ‘ ama Kürt’tü’ diyorlar. Ulan insanöldü... İnsan! Bu katliamın emrini verenler şunu bilmeli... Onca genç öldü amageride kalan milyonlar arzu ettiğiniz savaşa geçit vermeyecek...! Orada bulunanmemleketlilerim acil kan lazım

 

- Alişan: Bayramın hemen sonrası bu adi saldırıyı kimyaptıysa Allah belasını versin. Hepimizin başı sağolsun, yaralılara da acilşifalar diliyorum.

 

- Murat Boz: Suruç’da yaşamını yitiren kardeşlerimizeAllah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum. Terörün dili dini ırkı yok.Lanet olsun size.

 

- Didem Soydan: Paramparça edildi insanlar. Bilenler bilmeyenlereanlatsın.

 

- Ebru Gündeş: Suruç’ta yaşamını yitiren kardeşlerimizeAllah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Orada olanvatandaşlarımızın acil kan vermesi gerekiyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196