Öne Çıkanlar 112 ambulans Eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Eğlence mekanları şehit ailesine destek Ford Otosan

Angelina Jolie'nin siyah takıntısı!

Tüm Dünya'nın yakında tanıdığı ünlü oyuncu Angelina Jolie'nin bir renk takıntısı olduğunu kimse bilmiyordu. Uzun zamandır tüm Dünya'da katıldığı programlar ile adını sıkça duyuran ünlü oyuncu Angelina Jolie son katılıdğı bir programda tepeden aşağı siyah giydikten sonra sorulan sorular karşısında siyah renge olan takıntısını açıkladı.

Angelina Jolie'nin siyah takıntısı!

Angelina Jolie adını herkes bilir ama onun bir siyah renk hastalığı olduğunu kimse bilmezdi. Ünlü oyuncu Angelina Jolie'nin son günlerde konuşulan en büyük olayı bir renk takıntısının olduğu ve bu renginde siyah olduğu haberleri gündeme bomba gibi düştü. Bakalım Angelina Jolie'nin bu takıntısı sonrası başka ünlülerinden takıntılı oldukları konular ortaya çıkacak mı ?

Dünyaca ünlü Hollywood’un  seksi kadınları arasında yer alan seksi yıldız Angelina Jolie’nin öyle bir takıntısı var ki. Ünlü yıldız Angelina Jolie'nin takıntısından kurtulmak için hiç çaba harcamadığı bir "hastalığı" olduğunu gerçeği gündeme bomba gibi düştü.

Seksi yıldız Angelina Jolie’nin siyah renk takıntısı olduğu gerçeği ortaya çıktı. Angelina Jolie' nin siyah Siyah giymediği zamanlarda da beyaz ya da gri giyinmeye özen gösteren Angelina Jolie tek renk giyinmeye özen gösteriyor.Jolie şok takıntısıyla gündeme bomba gibi düştü.

Ünlü yıldız Angelina Jolie'nin kurtulmak için hiç çaba harcamadığı bir "hastalığı" olduğunu biliyor musunuz.. Ama bu öyle hayatını tehdit eden türden bir şey değil. 39 yaşındaki altı çocuk annesi Jolie, siyah renge 'takıntılı". Hem kırmızı halıda hem de günlük hayatında siyah renkten hiç vazgeçmiyor. Yönetmenliğini üstlendiği Unbroken'ın Berlin galasına da tepeden tırnağa siyahlar giyerek katıldı Jolie. İşte siyah giymiyorsa beyaz ya da gri tercih eden Angelina Jolie'nin "tek renkli" anlarından seçmeler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196