Öne Çıkanlar McDonalds kararı goran pandev Adapazarı Cezaevi firarisi yakalandı

Alman oyuncu Wilma Elles diziler hakkında

Güzel oyuncu Wilma Elles diziler hakkında neler dedi neler. Başarılı güzel oynadığı rollaerle akıllara kazınmanın bir yolunu bulmuştu. Wilma Elles neden böyle konuştu. Güzel oyuncu Wilma Elles'in diziler hakkında ki düşüncesi.

Alman oyuncu Wilma Elles diziler hakkında
Almanya'da doğduğu ve uzun yıllar yaşadığı Köln'e gelen Wilma Elles (27), dünyanın en iyi dizilerinin Türkiye 'de çekildiğini ve bu yüzden Türkiye'de bulunduğunu söyledi. Türkiye'de Kanal D'de yayınlanan “Öyle bir geçer zaman ki” dizisindeki Caroline rolüyle tanınan genç oyuncu, Türkiye ve Almanya'daki dizileri karşılaştırarak, “Almanya'da güzel filmler çekiliyor. Ama bence Türk dizileri kesinlikle daha iyi. Çünkü onların hepsi mekanda çekiliyor ve 90 dakika. Burada ise diziler 25 dakika ve film gibi olmuyor. Almanya'da bazı uzun ve kaliteli diziler var ama Türk dizilerini bütün dünya izliyor. Örneğin 'Öyle bir geçer zaman ki' 70 ülkede izleniyor. Bu benim anladığım bir başarı ve Türkiye'deki diziler gerçekten güzel.” dedi.

KARİYERİMDE ADIM ADIM İLERLEDİM

Türkiye'de oyunculuğunun zirvesine çıktığını ancak daha önce de Almanya'da oyunculuk eğitimi aldığını belirten Elles, “Almanya'da bir çok projede tiyatro oynadım. 'Öyle bir geçer zaman ki' dizisine başlamadan önce oyunculuk eğitimi alıyordum ve onu bitirdim. Böylece kariyerimde adım adım üst basamaklara çıktım” diye konuştu.

ÇOK TEKLİF ALIYORUM

Sadece Türkiye'den değil Almanya'daki birçok projeden teklif aldığını belirten Wilma Elles şunları söyledi: “Bana şu anda Almanya'dan da çok teklif geliyor ancak ben TRT 1'de salı günleri yayınlanan, 'Gurbette aşk' dizinde rol alıyorum. İstanbul 'da çekiliyor ama dizi Köln'de geçiyor. İşimden ötürü eskiden çok seyahat ediyordum şimdi de çok seyahat ediyorum.”

TÜRKLERİN ALMANYA'YA UYUM SORUNU YOK
“Almanya'da yaşayan Türklerin ülkeye uyum sağlayıp sağlamadığı tartışılıyor, siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?” şeklindeki sorumuzu ise Elles, “Ben Türkiye'deki Alman Büyükelçiliği ile uyum konusunda bir proje gerçekleştirdim. Biz orada Almanya'da yaşayan Türklerin artık çok iyi entegre olduğunu öğrendik. Türkler niye burada uzun süre yaşıyorlar? Çünkü Almanya'yı seviyorlar. Onun için bence durum gayet iyi. Ben de İstanbul'da çok mutluyum. Bence bütün dünyadaki insanlar aynı. Bu her zaman insanların kendi kaderi ama şansı yakalamaları gerekiyor. Bunun için çalışmak lazım. Ben ilk başta Türkçe konuşamıyordum, kimseyle bağlantı kuramıyordum. Fakat Türkçe öğrendikten sonra daha çok arkadaşım oldu” diye yanıtladı.

ALMANYA'DAKİ TÜRKLERE SESLENDİ

Dünyaca ünlü isimlerin yer aldığı Lambertz partiye katılmak için Köln'e gelen Wilma Elles, Almanya'da yaşayan Türklere seslenerek, “Ben herkesi kalpten selamlıyorum. Siz burada Köln'de sıcak bir hava yaratıyorsunuz. Çünkü siz sıcak bir ülkeden geliyorsunuz ve bence bu çok güzel. Alman ve Türk kültürlerinin karışımından harika bir kültür ortaya çıkıyor” dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196