Öne Çıkanlar bursa Bursaspor Olympiakos Futbol çanakkale

Ajda Pekkan üçü ile birden...

Süper Star Ajda Pekkan harika bir fikir ile üç komedyenin kapısını çaldı. Yakın bir zamanda vermeyi düşündüğü konserinden önce Ajda Pekkan, seslerini çok beğendiği Ata Demirer, Metin Akpınar ve Levent Kırca'ya düet teklifinde bulundu. Üç komedyenden Ajda Pekkan'a henüz bir yanıt gelmedi fakat eğer bu dörtlü beraber sahneye çıkacak olursa yer yerinden oynar.

Ajda Pekkan üçü ile birden...

Ajda Pekkan üç komedyene öyle bir teklif götürdüki duyan herkes 'işte bu' dedi.  Süperstar Ajda Pekkan, seslerini çok beğendiği Ata Demirer, Metin Akpınar ve Levent Kırca'ya düet teklifinde bulundu

Türk Sanat Müziği'nin dev ismi Muazzez Abacı ile 17 Temmuz'da Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde müzikal bir ziyafet sunmaya hazırlanan Ajda Pekkan, konserde birçok sürprize de imza atacak.


Sanat dünyasında sesleriyle de çok beğenilen üç komedyen Metin Akpınar,  Levent Kırca ve Ata Demirer'e özel davetiye yollayan Pekkan, üç ünlü isimle de düet yapmak istiyor. Üç ünlü oyuncuya da özel davetiye gönderen Pekkan, “Sahnede Abacı ve kabul ederlerse üç önemli oyuncu ile birlikte sanat müziği şarkılarını söylemek benim için çok farklı bir deneyim olacak. Üç değerli oyuncunun da sanat müziği parçalarını son derece güzel seslendirdiklerini biliyorum” dedi.


METİN AKPINAR DA ALBÜM YAPMALI
Süperstar kendisiyle aynı dönemde alaturka albüm çıkartan Ata Demirer'e övgüler yağdırdı. Demirer'in sesini çok beğendiğini söyleyen Ajda Pekkan, “Ata gibi Metin Akpınar'ın da bir albüm yapması lazım. Metin'in sesi ve yorumu şahane” dedi. 


NOSTALJİ RÜZGARI ESECEK
Konserine son derece büyük bir titizlikle hazırlanan Pekkan,Türk Sanat Müziği şöleninin yaşanacağı konserde sahne dekoruyla da tam bir nostalji havası estirecek. Pekkan ve Abacı'nın sürprizlerle dolu konserini izlemek isteyenler 84 lira ile 264 lira arasında değişen bilet ücreti ödeyecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196