Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül laiklik Halit Mermer çorlu Yalova Altınova

Ahh be Asuman!

Adına açılan sahte yani fake Facebook,twitter,instagram hesaplarıyla başı belada olan Asuman Krause soluğu savcılıkta aldı. Asuman Krause suç duyurusunda bulundu ve manevi zarar gördüğünü belirtti.

Ahh be Asuman!
Asuman Krause sahte açılan Twitter ve Facebook hesapları nedeniyle başını ağrıttı. Asuman Krause adına sahde hesap açtılar.

Sunucu Asuman Krause kendi adına açılan sahte Twitter ve Facebook hesapları yüzünden sıkıntılı günler geçiriyor. Asuman Krause adına hesap açan dolandırıcıların sipariş verdiği öğrenildi. Asuman'a sosyal medya şoku!
Sunucu ve manken Asuman Krause'nin kendi adına açılan sahte hesaplar ile başı dertte. Asuman Krause adına pastadan kozmetik ürünlerine kadar bir çok sipariş verilmiş.

ASUMAN KRAUSE
İLLALLAH ETTİ

Kendi adıyla açılan sahte Twitter ve Facebook hesaplarıyla başı dertte olan Asuman Krause, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Asuman Krause bu hesapların kapatılmasını talep etti.

Asuman Krause kendi adına siparişler veren dolandırıcıların peşini bırakmayacak. Dolandırıcılar Asuman Krause adına farklı şirketlere mesajlar göndererek hediye talebinde bulunmuş. Asuman Krause'nin adını kullanan sahtekarlar, adres olarak da Bursa'da bir yeri göstermiş.

Firmaların Asuman Krause'yi araması üzerine, ünlü sunucu durumdan haberdar oldu. Asuman Krause adına istenen hediyeler arasında, parfüm, pasta, ayakkabı, kozmetik ürünleri olduğu öğrenildi. Savcılık konuyla ilgili gerekli soruşturmayı başlattı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196