Öne Çıkanlar McDonalds kararı goran pandev Adapazarı Cezaevi firarisi yakalandı

Ağzından ateşler saçtı.. Çook sinirli çokk

İbrahim Tatlıses geçtiğimiz günlerde Arif Sağ ile aralarındaki gerginlik ile gündeme gelmişti. İbo bu kez de MESAM'ın davetine sinirlenip fena atarlandı...

Ağzından ateşler saçtı.. Çook sinirli çokk
Arif Sağ ile İbrahim Tatlıses arasındaki söz düellosu tam durulmuştu derken şimdi tekrar bir söz düellosu başladı.İbrahim Tatlıses'in MESAM gecesine davet edilmesinin ardından Tatlıses sert açıklamalar yaptı.

Öfkesini Twitter'da dile getiren Tatlıses sayfasında bu mesajları yayınladı.

*Avukatım söyledi. Beni ne yüzle davet ediyorsunuz? Daha 10 gün önce Başkan Arif Sağ, basının önünde bana 'cahil' demedi mi? Davet sizin olsun.


'Arif Sağ'ın elini öptüğüm güne lanet olsun'


"NEŞET ERTAŞ'A DA CAHİL DEDİ"

*Arif Sağ yalnız bana değil, 'cahildim dünyanın rengine kandım' diyen Neşat Ertaş ustaya da 'cahil' dedi.

*Sayın Arif Sağ ben kaybedersem giderim. Daha nasın kaybedeceksin anlamadım. Yüzde 95'le kaybettin ya! Kaybetmek zor değil mi Arif Hoca?


Arif Sağ'a darbe!


"CAHİL OLABİLİRİM AMA HAK YEMEM"

*Ben cahil olabilirim ama hak yemem, hırsızlık yapmam. Sen yaptın demiyorum... Haksızlığa susan dilsiz şeytandır hocam! Arkası yarınlarda...

*Durdurma kararı aldık. Alabilirler... Neden alamasınlar ki? Fikri Sinai mahkemesinden almışlar. Fikri Sinai hakimi Habibe Aslan...

*Kızı da MESAM'ın avukatı Aslı Aslan... Nasıl almasınlar? Ortada bir kurul kararı var. Nedir bu başkan? Artık biz sizi istemiyoruz. Gidin, yeter!


*Yani tüm müzik insanları adına diyorum ki usta 'Yedik kaz etinden, doyduk lezzetinden' artık bu ülkede hatırla, gönülle yapılan işler bitti!

KAVGA NASIL BAŞLADI?

Bir zamanlar aralarından su sızmayan ünlü türkücüler İbrahim Tatlıses ve Arif Sağ, meslek birliklerindeki yolsuzluk iddiaları nedeniyle karşı karşıya gelmişti.
 
GÖREVE DÖNÜŞE TEPKİ
 
 
Ünlü sanatçılar İbrahim Tatlıses ile Arif Sağ arasında MESAM seçimleri yüzünden başlayan gerginlik sürüyor. İmparator, olaylı geçen Olağanüstü Genel Kurulun ardından görevden alınan Arif Sağ başkanlığındaki yönetimin mahkeme kararıyla göreve dönüşüne ateş püskürdü.
 
'İBRAHİM SÖYLEDİĞİ LAFLARI DÜZELTECEK'
 
 
İbrahim Tatlıses’in twitter’dan, “Kültür Bakanlığı’na sesleniyorum. MESAM’ın yönetimine son vermemize rağmen halen görevdeler” yazısına Sağ, dün düzenlediği basın toplantısında “ İbrahim söylediği lafları düzeltecek. Yolsuzluktan içeride olan kişiye ‘Bu iyi arkadaştır’ diye sahip çıkacaksın. Sana emek vermiş insana hakaret etmeyeceksin” sözleriyle  cevap vermişti.Bu sözlere Tatlıses'in cevabı gecikmedi.
 
'SAĞ MISIN SOL MUSUN SÖYLE DE BİLELİM'
 
Arif Sağ’ı eleştiren Tatlıses, “Acaba kim haddini bilecek? Sayın Arif SAĞ’mısın SOL’musun nesin söyle de bilelim. Başkanlıkta ekip olarak düştünüz halen ordasınız, git artık. Herkes haddini bilecek de sen, neden haddini bilmiyorsun Sayın Arif Sağ! Herkesin hakkını çalmadan verin ki herkes haddini bilsin. Yaaaa Arif” ifadelerini kullandı.
 
 
 
 
 
'BU LAKABI HERKES BİLİR'
 
 
Eleştirilerini sürdüren İmparator, “MESAM’ın lakabı nedir biliyor musun sayın Arif Sağ; -Ali Yavuz’un kâr hanesi Arif Sağ’ın meyhanesi-. Piyasada bu lakabı herkes bilir.!!” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196