Öne Çıkanlar extacy hap Ayvalık Bozüyük TSOdan Gıda Yardımı Emrullah İşler Sakarya Üniversitesi (SAÜ

Acun sonunda Murat'a senaryo buldu

Acun Ilıcalı yeni kanalı TV8'de uygun bulduğu bir dizi senaryosunda O Ses Türkiye jüri üyesi Murat Boz'u da oynatma kararı almıştı. Ancak Acun Ilıcalı'nın aklına yatan bir senaryo henüz eline geçmemeişken 3 Adam'ın yazacağı skeçler dizi haline getirileceğini Acun ılıcalı 3 Adam Star TV final bölünde müjdeyi verdi.

Acun sonunda Murat'a senaryo buldu
Acun Ilıcalı programlarını bir bir kendi kanalı TV8'e  taşıyor. aynı zamanda bombalarıda patlatıyor.  Acun Ilıcalı ve Gökhan Özoğuz'un Cumartesi akşamı süpriz olarak katıldığı 3 Adam programında seyirci keyifli dakikalar yaşadı. Acun Ilıcalı program sırasında bir birbiri ardına haberler verdi.

Geçtiğimiz günlerde O Ses Türkiye 1. sezon birincisi Murat Boz'a dizide yer vermek istediğini söyleyen Acun aradığını bulmuş. Acun Ilıcalı Murat Boz'un oynayacağı diziyi açıkladı sonunda.

Acun Ilıcalı'nın süprizini 3 Adam'ın Oğuzhan'ı, Eser'i ve İbrahim'i de seyirciyle birlikte öğrendi. stüdyoda keyifli dakikalar yaşandı. 3 Adam Star Tv ekranlarında son bölümde bomba gibi konuklarla ekranlara geldi. Ata Demirer ve Atiye'nin konuk olduğu programa süpriz iki isim daha geldi. O Ses Türkiye'nin jürisi Gökhan Özoğuz ve Acun Ilıcalı oldu.

3 Adam artık TV8'de yayına devam edecek ve asıl bomba 3 Adam ve Murat Boz yeni yepyeni bir dizi de yer alacaklar.

Star Tv ekranlarında Acun Ilıcalı'nın katkıları ile başlayan program bitiyor mu ? Çok Güzel Hareketler bunlar adlı programda birlikte çalışan ve sonra 3 Adam olarak bir ekip kurarak program yapan grup, Star TV'de son programlarını yaptıklarını açıkladılar.


3 Adam, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç tarafından sunulan talk show programı. 3 sunucu ve 1 konuk olarak uyguladığı formattan aldığı 3+1 adıyla yayına başlamış, 5 Ekim 2013 tarihi ile program ile birlikte adı 3 Adam olarak değişmiştir.

Acun Ilıcalı'nın desteğini alan 3 Adam bundan sonra TV('de olacak. Acun Ilıcalı'nın TV8'i satın almasından sonra, kendi hazırladığı programlar ile birlikte 3 Adam'ı da kendi kanalına alacağı söyleniyordu. 25 Ocak Cumartesi Gecesi yayınlanan programlarında ise, STAR TV'den ayrılacaklarını açıllayan 3'lü artık TV8'de olacaklarını da söylediler. Ama programa bir müddet ara vereceklerini de söylediler.Çünkü Oğuzhan'ın yeni çıkardığı kaseti ile ilgili olarak konserler vereceğini, ve programın daha sonraki bir tarihte devam edeceğini söylediler.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196