Öne Çıkanlar Basın İlan Kurumu (BİK) beyaz gelinlik Musa Karagöz Arıza kodu okuma Uçan Balon

Acemi çapkın Sarp gece gece...

Sarp Apak acemi çapkınlar arasındaymış. Başarılı oyuncu Sarp Apak gece gezmelerinde görüntülendi. Akşam saatlerinde girdikleri mekandan sabah saatlerinde ayrıldılar. Sarp Apak kalbinin boş olduğunu belirterek samimi açıklamalrda bulundu.

Acemi çapkın Sarp gece gece...
Sarp Apak çapkınlıkta çok acemi olduğunu söyledi. Başarılı oyuncuyu uzun zamandır yalnız gören gazetecilerin kız arkadaşınız yokmu sorusuna Sarp Apak'tan öyle bir cevap geldi ki hiç inandırıcı değil.. Geçtiğimiz gece arkadaşlarıyla bir eğlence mekanında görüntülenen Sarp Apak çıkışta gazetecilere yakalandı.

Başarılı oyuncu Sarp Apak ve Eurovizyon'da son temsilcimiz Can Bonomo'nun da bulunduğu arkadaş grubu Niantaşı'nda eğlence mekanında görüntülendiler. Akşam saatlerinde mekana giren arkadaş grubu sabahın ilk ışıklarıyla mekandan çıktılar. Mekan çıkışı gazetecilere yakalanan Sarp Apak soruları yanıtsız bırakmadı.

Geçtiğimiz aylarda uyuşturucu davasından gözaltına alınan Sarp Apak dava ve aşk hayatı hakkında itiraflarda bulundu.

Ünlü oyuncu uyuşturucu operasyonuyla ilgili, "Bu konu hakkında açıklama yapmam doğru olmaz. Adli mercide bulunan bir konu hakkında ayaküstü böyle konuşmamız yanlış olur. Açıklaması zor durum olan bu konularda, bana ailemin desteği sonuna kadar oldu.

Gazetecilerin, "Sizi uzun zamandır yalnız görmeye alıştık. Normalde sizi kız arkadaşlarınızla görüntülerdik" sözlerine Sarp Apak gülümseyerek, "Evet arkadaşlar. Bildiğiniz çapkınlıkta çok acemiyim. Ama bu aralar gerçekten kız arkadaşım yok" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196