Öne Çıkanlar İstanbul güreş görüldü açlık trafik kazası

3 ayda 2 bebek sahibi olduuu! Hızlı yıldız

Dünyaca ünlü yıldız öyle bir şey yaptı ki.. Dünyaca ünlü yıldız arasında tam 3 ay kala iki sevgilisnden de biri kız biri erkek olmak üzere iki çocuk sahibi oldu..

3 ayda 2 bebek sahibi olduuu! Hızlı yıldız
Böyle olay ancak filmlerde olur demeyin gerçekte de oldu. Dünyaca ünlü yıldız oyuncu  Hugh Grant 3 ay ara ile iki farklı sevgilisinden iki farklı bebeğini kucağına alarak 3 ayda 2 kez baba oldu.
 
Hollywood'un ünlü yıldızı Hugh Grant 3 ay ara ile iki kez babalık heyecanını yaşadı. İki ayrı sevgilisinden bir kız birde erkek bebek sahibi olan Hugh Grant hızı ile herkesi hayrete düşürdü.
 
Hugh Grant bir yıl içinde iki kez babalık heyecanını tattı. İki ayrı sevgilisinden bir kız birde erkek bebek sahibi olan ünlü Hollywood yıldızı iki bebeğinide soyismini verdi. Elizabeth Hurley ile yaşadığı uzun ilişkiyi bitirdikten sonra adı çeşitli skandallara ve aşk dedikodularına karışan Hugh Grant'ın iki farklı kadından sadece birkaç ay arayla iki erkek çocuk sahibi olduğu ortaya çıktı. 53 yaşındaki aktörün böylece çocuk sayısı üçe yükselmiş oldu.
 
Üçüncü kez baba olan Hugh Grant bu olay ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Ünlü İngiliz aktör Hugh Grant’ın Çinli aşkından sonra bu kez de İsveçli televizyon yapımcısı olan Anna Elisabeth Eberstein adlı bir kadından erkek çocuğu olduğu öğrenildi. Grant’ın üçüncü çocuğu haberi anne Eberstein’in oğlu için nüfus cüzdanı çıkartması sonucu ortaya çıktı.Hugo Grant’ın yeni oğluna Hugh John Mungo Grant ismi verildi.
İngiliz aktör 2012 yılının Eylül ayında Tinglan Hong adlı genç bir Çinli bayandan erkek çocuğunun olduğu öğrenilmesi üzerine Twitter hesabından “ çok sevinçliyim kızımın artık bir erkek kardeşi var” açıklaması yapmıştı. Hugh Grant’ın İsveçli TV yapımcısından 3. çocuğunun da ortaya çıkması üzerine Twitter den nasıl bir açıklama yapacağı merak konusu oldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196