Can Ateş baba olduğunu hatırladı! Meryem ne yapacak?

Can Ateş baba olduğunu hatırladı! Meryem ne yapacak?

Muhteşem yüzyıl dizisinin Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli sevgilisi Can Ateş'ten hamile kalmıştı. Tükenmişlik sendromu yaşayan Uzerli'yi sevgilisi de terk edince bebeği yalnız doğurma kararı almıştı. Can Ateş bu sıralar baba olacağını hatırlamışa benziyor. Bakın Uzerli'ye hangi teklifle gitmiş.

Can Ateş'ten bebek bekleyen Meryem Uzerli'ye şok teklif. Baba olacağını hatırlayan Ateş, Uzerli2nin doğumda yanında olmak istediğini aracılar vasıtasıyla iletti. Peki Uzerli bu teklife ne diyecek?


İşadamı Can Ateş ile aşk yaşayan Meryem Uzerli ondan bebek sahibi olunca terkedilmiş ve gittiği Almanya'da sıkıntılarını atlatmış,bebeğini doğurma kararı almıştı.Çocuğun babası olan Ateş'te doğuma sayılı günleri kalan oyuncunun yanında olmak istediğini ona söyledi.

Can Ateş’ten nikahsız hamile kalan oyuncu bebeğini doğurma kararı almış ve ondan ayrılmıştı.Doğumuna sayılı günler kala çocuğun babası olan Can Ateş’te eski sevgilisine destek çıkma kararı aldı.

İddialara göre işadamı Uzerliye "İzin ver, doğumda yanında olayım" dedi.Bu kararı almasında çıkan haberlere göre Ateş’in hem vicdan azabı duyuyor olması ve hemde onun ailesinin onun üzerinde baskı yaratması.

O flaş istek sonrası işadamına oyuncunun ne yanıt verdiği ise merak konusu oldu.

210
Bu Haber için yorum yapabilirsiniz 24.04.2014 01:02:31 54.205.242.179
Yorumlar()

İlgili Haberler

Son Eklenenler

Çok Okunanlar