Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül laiklik Halit Mermer çorlu Yalova Altınova

Zekeriya Öz'den hükumete gönderme!

Yolsuzluk operasyonunun baş savcısı olarak gündeme gelen Zekeriya Öz Bolu'ya düz savcı olarak atandıktan sonra Twtter'dan öyle bir tweet attı ki... Anlaşılıyor ki Zekeriya Öz yeni yerinden hiç memnun değil.

Zekeriya Öz'den hükumete gönderme!
Geçtiğimiz günlerde Bolu'ya düz savcı olarak atanan Zekeriya Öz, Twitter'da tehdit kokan bir twit attı.

Daha önce Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun parasıyla Dubai'de yaptığı tatille gündeme gelen Öz, Bakırköy'e atanmış, ardından Bolu'ya tayin edilmişti.

ABA ALTINDAN SOPA!

Yeni yerinden memnun olmadığı anlaşılan Zekeriya Öz, bir devlet memuruna yakışmayacak bir tutumla adeta aba altından sopa göstermeye çalıştı.

Öz, yazdığı twitte şu ifadeleri aktardı:

"Olsun be aldırma Yaradan yardır.
Sanmaki zalimin ettiği kârdır.
Mazlumun ahı indirir şâhı.
ELBETTE
HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR.
Yunus Emre."

TEHDİT ANLAMI MI VAR?

Twitte "mazlumun ahı indirir şahı" ifadesi dikkat çekerken, son cümlenin ise büyük harflerle yazılması, Öz'ün o cümleyle bir yerlere mesaj verme gayretinde olduğu izlenimi oluşturdu.

ZAMAN TWİT'İ MANİDAR BULDU

17 Aralık operasyonundan bu yana çarpıtma haberlerle bir algı oluşturmaya çalışan Zaman Gazetesi ise, bu twiti haberleştirerek ilginç bir algı operasyonu örneğini gözler önüne serdi. Zekeriya Öz'ün bu twiti atmasının üzerinden henüz 20 dakika geçmeden Zaman Gazetesi, twiti haberleştirip internet sitesinin manşetinden duyurdu. Site Öz'ün twitini "Zekeriya Öz'den anlamlı twitter mesajı" şeklinde anonsladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196