Öne Çıkanlar hava tahmini trafik kazası Recep Akdağ Okmeydanı açlık

Windows 10 bomba gibi geliyor!

Microsoft'un Windows 7'den sonra iyi sayılabilecek işletim sistemi Windows 10 geliyor! Win8'den istediği performansı alamayan Microsoft firması taktik değiştirdi ve yeni yazılımını geliştirdi.

Windows 10 bomba gibi geliyor!
Windows XP ve Windows 7 karışımı olan ancak Windows 8 görünümünde ki Windows 10 sizler için yayınlandı. yapı farkları olan Windows'ların yeni numaralarına bayılacaksınız adeta. Microsoft, 2014'te bize başka bir Windows 10 yapısı sunmayacağını söylese de bu, ortaklarına yeni yapıları dağıtmadığı anlamına gelmiyor.Microsoft'un Windows 7'den sonra iyi sayılabilecek işletim sistemi Windows 10 geliyor! Win8'den istediği performansı alamayan Microsoft firması taktik değiştirdi ve yeni yazılımını geliştirdi.
Yazılım devinin geliştirdiği son Windows 10 yapısı 9888 ise birkaç yenilikle birlikte firmanın birlikte çalıştığı ortaklara gönderildi. Bu yapıdaki yenilikler arasında güncellenen animasyonlar, işlev menülerinin birleştirilmesi ve zPC Settings uygulamasının varsayılan ayarlar uygulaması haline gelmesi gibi işlevler var. Microsoft'un bu yapıyı halka açık biçimde paylaşmayacağını tekrar söyleyelim.

Windows 10'un herkese açık olarak yayınlanacak bir sonraki yapısı, muhtemelen Ocak sonunda beklenen Tüketici Önizleme sürümü olacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196