Öne Çıkanlar İstanbul açlık görüldü güreş trafik kazası

Tuba Büyüküstün servetle geri dönüyor

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün Ay Yağım ile anlaştı ve ara verdiği ekranlara geri dönüyor. Kara Para Yalan Aşk dizisinde oynayacak olan güzel oyuncu ayda 260 bin TL kazanırken bölüm başına 65 bin TL alacak. Küçük bir servet kazanacak olan Büyüküstün nasıl bir kadını canlandıracak?

Tuba Büyüküstün servetle geri dönüyor
Ay Yapım Tuba Büyüküstün'e reddedemeyeceği bir teklifle gitti. 260 bin olan teklif Büyüküsütün tarafından kabul edilince hemen erkek başrol arandı ve Engin Akyürek bulundu. Peki adı Kara Para Yalan Aşk olan dizisinin nasıl bir senaryosu olacak? Akyürek Van'daki çekimlerini tamamlarken Büyüküstün neden çekimlere başlamadı?


Ay yapım bünyesinde Engin Akyürek'le birlikte iddialı dizi olan Kara Para Yalan Aşk'da rolalacak olan Tuba Büyüküstün ara verdiği ekranlara imaj değişikliği yapmış birde ve aylık 260 bin lira kazançla geri dönecek.

20 Dakika dizisinde oldukça fazla beğenilen oyuncu Tuba Büyüküstün iddialı bir diziyle tekrar ekranlara dönecek.Her bölüm için 65 bin lira alacak olan güzel oyuncu ayrıca birde imaj değişikliği yapacak. Engin Akyürekile başrolları paylaşacak olan Büyüküstün ayda 260 bin TL kazanacak. Oyuncu imaj değişikliği yapacak.İmajıyla d a Dizinin yönetmeni Ahmet Katıksız yaptığı açıklama ile ilgileneceğini söyledi. ‘Kara Para Yalan Aşk’ dizisi için Ay Yapım’ın çekimleri oyuncunun imaj değişikliği sonrası tekrar başlayacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196