Öne Çıkanlar İstanbul açlık güreş görüldü trafik kazası

Tartıştığı eşiyle kendini yaktı

Aksaray'da kapıcı olarak çalışan Ali Akyol, eşiyle tartıştı ve sonrasında hem eşini hem kendini benzin dökerek ateşe verdi. Vücutlarında yanıklar olan karı-koca hastaneye kaldırıldı.

Tartıştığı eşiyle kendini yaktı
Aksaray'da yaşayan ali Akyol ve eşi bilinmeyen bir sebeple tartıştı. Tartışmanın sonun kapıcılık yapan Akyol eşini ve kendini ateşe vererek yaktı. Komşuların müdahalesi ile söndürülen ikili hemen hastaneye kaldırıldı. u olayların yaşandığı sırada iki çocuğunun da evde bulunduğu bildirelen Akyol çiftinin hastanedeki tedavisi sürüyor.


Bir binada kapıcılık yapan 31 yaşındaki Ali Akyol, 25 yaşındaki Emine Akyol ile tartışınca hem kendinin hem de eşinin üzerine benzin dökerek yaktı.

4 çocuk babası Ali Akyol evinin önünde eşi Emine Akyol ile tartışınca benzin dökerek kendini de eşini de yaktı. Komşuları ateşe müdahale ederek alevleri söndürdü. Vücutlarında büyük yanıklar olan ikili hastaneye kaldırıldı.

Aksaray'da olay dün 18.00 saatlerinde Fatih Mahallesi'nde meydana geldi. Kapıcılık yapan Ali Akyol eşi Emine Akyol ile nedeni bilinmeyen bir sebeple tartışmaya girdi. Ali Akyol o sinirle evden benzin bidonunu alarak eşinin üzerine sonra da kendi üzerine döktü ve yaktı. Tartışmaları gören komşuları hemen alevleri söndürdü. Aksaray Devlet Hastanesi'ne kaldırılan çift ilk müdahalenin ardından Adana'daki Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne sevk edildi. Olay anında ise çiftin çocuklarının evde oldukları öğrenildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196