Öne Çıkanlar Futbol spor yalova ziyaret haber

Sıla Yenikapı mitingine şov demişti! Sıla: Sözlerimin arkasındayım dedi

Ünlü şarkıcı Sıla Yenikapı mitingi için şov olduğunu söyleyerek katılmayacağını dile getirince halk tarafından eleştirilerin odağı oldu. Tepkiler üzerine İnstagram da yorumları engelleyen Sılan geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Sıla 'ya Yenikapı tepkileri sorulunca sanatçı sözlerinin arkasında durarak fikrimi söyledim demokrasi demiyomuyuz sözlerimin arkasındayım dedi.

Sıla Yenikapı mitingine şov demişti! Sıla: Sözlerimin arkasındayım dedi
Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne katılmayacağını açıklarken “Böyle bir şovun içinde olmayacağım” diyen Sıla, aldığı tepkilere yanıt verdi: “Demokrasi demiyor muyuz? Ben de fikrimi söyledim işte. Sözümün arkasındayım.”

Hürriyet’in haberine göre, 7 Ağustos’ta Yenikapı’da düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne sanat dünyasından çok sayıda isim katılmış, Sıla ise birkaç gün önce yaptığı açıklamada orada olmayacağını belirterek “Kesinlikle darbe karşıtıyım ama böyle bir şovun içinde bulunmayı tercih etmiyorum” demişti. Bu açıklaması özellikle sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulan Sıla, tepkilere önceki gün çıktığı alışveriş turunda yanıt verdi.

“İsteyen yanlış tarafa çekti”

Nişantaşı’nda bir mağazadan çıkarken görüntülenen Sıla, konuyla ilgili sorular üzerine şöyle konuştu: “Bu konuyla ilgili izahat vermek istemiyorum. Yanlış tarafa çekmek isteyen, tabii ki yanlış tarafa çekti. Ama ben sözümün arkasındayım. Demokrasi demiyor muyuz? Ben de fikrimi, düşündüğümü söyledim işte.”

Instagram’ı yorumlara kapattı

Instagram’daki paylaşımlarının altına yazılan hakaret içerikli yorumlar, Sıla’yı sinirlendirdi. Ünlü şarkıcı, Instagram’ın yeni özelliğini kullanarak hesabındaki paylaşımlarını yoruma kapattı. Takipçileri artık Sıla’nın paylaştığı video ve fotoğrafların altına yorum yazamıyor. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196